If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Dobré ráno s Eurogamerem - pátek, 19. dubna

Dnes se odkryje hra Bethesdy, xboxové hodinky, padouši z Batmana, Battlefield za kilo, potíže nástupce L.A. Noire...

"Dobré ráno s Eurogamerem" vychází každý všední den obvykle v 7:15 (nebo výjimečně během dne) a stručně shrnuje poslední aktuality z videoherního světa, abyste měli co číst cestou do školy, zaměstnání nebo doma u snídaně. Doporučujeme vám také přihlásit se k odběru pravidelného emailového newsletteru.

- Tou novou hrou Bethesdy nakonec bohužel není spekulovaný Wolfenstein, nýbrž "pouze" nový survival-horor s pracovním názvem Zwei od člověka jménem Shinji Mikami, tvůrce Resident Evilu a jeho studia Tango Gameworks. Původně byl ohlášen již před rokem, kdy ho popsal jako "ztělesnění ryzího zážitku z boje o přežití, který posune hranice strachu". K odhalení dojde dnes ve 14:00 našeho času, kdy uvidíme i teaser trailer.

- Microsoft prý požádal asijské továrny o komponenty k xboxovým hodinkám, které mohou sloužit jako příslušenství měřící tep hráčů nebo jako součást snímání novým Kinectem. Že tohle bude ten trhák, který ho povýší nad PS4?

- Battlefield 3 za 100 Kč (5 dolarů)? Ano, v dnešním speciálním výprodeji na Originu, který ale potrvá jen dvanáct hodin a není jisté, zda bude přístupný i pro uživatele z ČR.

- Stojan na Batman: Arkham Origins v zahraničním obchodě odkryl některé z celkových osmi padouchů z Batman Arkham Origins: Joker, Scarecrow, Bane, Killer Croc, Deadshot a Deathstroke.

- Nástupce L.A. Noire od studia Team Bondi, ještě neohlášená next-gen adventura Whore of the Orient na 2015, dle vícero zdrojů údajně přišla o vydavatele (tím měli být Warner Bros) a má se potýkat s propouštěním a finančními problémy kvůli absenci investora.

- O tomto víkendu proběhne otevřená beta multiplayeru do Just Cause 2, do které se poprvé může zapojit kdokoli.

- Xbox Live už má celosvětově 46 milionů uživatelů, což je meziroční nárůst o 18 procent. Vypustil Microsoft nyní právě toto vysoké číslo kvůli tomu, aby tím demonstroval, že obavy některých lidí z neustále připojené konzoli jsou liché?

- Že datum 17. října na ceduli s výzvou k evakuaci přímo ve hře The Last of Us naznačuje dobu uvedení PlayStation 4? Čirá fantasmagorie...

- Podle názoru Petera Molyneuxe musí být Free-2-Play prvky součástí základního designu hry a nemohou být do hry násilně vloženy půl roku po vydání, neřekl nic moc objevného, když narážel např. na SWTOR či jiné onlinovky.

- Na Steam Greenlight dostalo zelenou osmnáct dalších her, včetně Frozen Endzone či PC konverze původně mobilního Dead Triggeru od brněnských Madfinger Games, zatímco Inkvizitor opět ostrouhal.

- Pětina ze všech her v Austrálii se prodá online, čímž se ale nemyslí digitální distribuce, nýbrž nákup krabicovek na online-shopech, kdežto do kamenných obchodů chodí lidé hlavně pro hardware a dárky.

- Recenze Dead Island: Riptide vylezou v pondělí ráno v 9:00 (embargo) a nebudou to vysoké známky.

- Na závěr tohoto týdne pro vás připravujeme dojmy z rozehrání datadisku Dragons Dogma: Dark Arisen, z bety letadel World of Warplanes nebo nový podcast i s Pavlem Oreškim.

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments