If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Dobré ráno s Eurogamerem - pátek, 19. května

Overwatch zdarma, beta Dreadnought, zlevnění Prey, rok The Last of Us 2...

"Dobré ráno s Eurogamerem" vychází ve všední dny obvykle v 6:15 nebo v 9:15 a stručně shrnuje poslední aktuality z videoherního světa, abyste měli co číst cestou do školy, zaměstnání nebo doma u snídaně. Doporučujeme vám také přihlásit se k odběru pravidelného emailového newsletteru.

- Ani dabér Doug Cockle, kterého znáte z her Zaklínač jako hlas Geralta, se nepodílí na sérii od Netflixu, ale rád by byl u toho, pokud by tvůrci měli zájem, což pravděpodobně nenastane, aby nedocházelo k mýlkám.

- Závěrečná epizoda třetí sezony The Walking Dead 30. května a má být tou dosud nejvychytanější, kde se projeví všechny vaše volby.

- Vesmírná strategická F2P simulace Dreadnought vstoupila do otevřené bety, které se může zúčastnit každý, nový trailer:

- Microsoft si obnovil práva na značku Scalebound, že by snad reboot zrušené hry s jinými vývojáři či jen tak preventivně?

- Prey pro PS4 už je na německém Amazonu zlevněno na 44 eur, pouhých pár týdnů po uvedení.

- Vyšlo Jets DLC s novými stíhačkami pro Arma 3:

- Skladatel hudby Gustavo Santaolalla utrousil, že The Last of Us 2 vyjde v roce 2018.

- Overwatch bude mít Anniversary Event od 23. května do 12. června, vedle víkendu zdarma od 26. do 29. května s přístupem k plné verzi pro kohokoli zdarma. Ochutnávka nových map k výročí:

- Paradox Interactive si založil studio pro mobilní hry: malý tým plný zkušených vývojářů pro hluboké a propracované hry, jaké od této firmy očekáváte.

- Xbox One má se systémovým updatem nové rozhraní pro skupinové chaty, ukázka fungování:

- Kompilace hry Forza Horizon 3 s oběma rozšířeními je k zakoupení za mírně zvýhodněnou cenu na českém Xbox Store.

- 10 až 20 procent (!) hráčů Forza Horizon 3 nezískalo ani první achievement, který odměnil za pouze krátké ježdění autem okolo.

- Sega chce mít novou korporátní identitu:

Comments