If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Dobré ráno s Eurogamerem - pátek, 20. ledna

Úchylně vypadající japonská hra, Super Mario ve světě GTA, datum vydání Tekken 7 a další.

"Dobré ráno s Eurogamerem" vychází ve všední dny obvykle v 6:15 či v 9:15 a stručně shrnuje poslední aktuality z videoherního světa, abyste měli co číst cestou do školy, zaměstnání nebo doma u snídaně. Doporučujeme vám také přihlásit se k odběru pravidelného emailového newsletteru.

- Warface od Cryteku bude od nyní vydávat My.Com. Ti se postarají o distribuci v Americe a v Evropě. Původně byl vydavatelem sám Crytek, ale vydávání se vzdali vzhledem k jejich aktuálním finančním problémům. Crytek se má teď spíše soustředit na vývoj. Hráčské účty budou přesunuty na My.com včetně peněz, achievementů, předmětů a všeho ostatního.

- Úchylná japonská hra s názvem Senran Kagura: Peach Beach Splash má další trailer. Nedoporučujeme pouštět ho v práci nebo ve škole. Je jaksi... ujetý. A odvážný. A japonský.

- Příští velká mobilní hra od Nintenda vyjde nejprve na platformu Android. Na Androidu vyjde Fire Emblem Heroes 2. února a zatím není jasné, kdy se hra objeví na iOS. Přitom první mobilní hra od Nintenda, Super Mario Run, zatím vyšla pouze na iOS.

- Když už jsme u Fire Emblem, další díl této série očividně vyjde v tomto roce také na 3DS. Půjde o remake Fire Emblem Gaiden, což je díl, který tehdy vyšel pouze v Japonsku a nikde jinde.

- Zajímalo by vás, jak by vypadalo Super Mario Odyssey s realismem Grand Theft Auto? Zhruba nějak takhle:

- Pokud byste rádi viděli nějaké srovnání Switch her s hrami na současné konzole, posloužit může Dragon Quest Heroes II. První obrázek je z PS4 verze této hry, dole je Switch verze.

PlayStation 4
Nintendo Switch

- Příští týden se očividně konečně dočkáme oznámení data vydání Tekken 7.

- Overwatch oslavuje nový čínský rok s novými skiny pro Mei a D.Va.

Comments