If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Dobré ráno s Eurogamerem - pátek, 21. března

Velký rádce pro Dark Souls 2 a jeho klon, Dying Light ve 2015 bez oldgenu?, odchody osobností...

- Byl Dying Light odložen na 2015 kvůli masivnímu předělání a zbavení se verzí pro staré konzole, jak praví zdroj polské stránky HCGamer? Nikoliv, dle bleskové reakce Techlandu stále platí 2014, spíš konec léta než dosavadní jaro (ale o těch platformách kupodivu nic neřekl, takže na tom něco být může...).

- Rozsáhlý návod na všechny aspekty Dark Souls 2 v angličtině vzniklý v těsné spolupráci s Prima Games se opět o něco rozrostl a určitě vám v případě nesnází podá pomocnou ruku. Hodit se může už jen kvůli tomu, že k včerejšku už ve hře zemřeli hráči padesátimilionkrát :)

- Mimochodem, už o víkendu publikujeme 2. část recenze Martina Zavřela převážně o multiplayeru Dark Souls 2. Jeho úplné dohrání mu na levelu 150 trvalo přesně 55 hodin, 18 minut a 52 vteřin :)

- Tvůrci Deep Down se rozpovídali o své F2P hře před kamerou Sony a byť toho z nich moc nevypadlo kvůli japonštině, přínosem je prostřihnutí hromadou nových ukázek z hraní, které čím dál více připomíná Dark Souls 2, jen je graficky hezčí a s co-opem, což bereme:

- Producent Castlevania opouští Konami, protože si chce založit vlastní studio pro menší hry.

- Sony zase dali sbohem dva klíčoví kreativci, ředitel God of War 3 v Santa Monice a vedoucí designér inFamous: Second Son ze studia Sucker Punch.

- Režim Ultimate Team ze série FIFA slaví pět let, podívejte se na infografiku (více oslavují výročí na IGN):

- PayPal změnil podmínky používání, aby nově dovolil převody na crowdfundingové kampaně. Podmínkou je, že tvůrce musí být transparentní a dát jasně najevo, že výsledek či odměny nikomu negarantuje. Dříve totiž vznikaly potíže právního charakteru i s nespokojenými zákazníky, kteří např. Kickstarter vnímali jen jako formu předprodeje a pak nic ani po delší době nedostali.

- Objeví se PS4 konverze Planetside 2 koncem května? Signalizuje to uniklé, dnes už odstraněné video natočené díky jeho nálezu na PlayStation Store.

- Rockstar tam rozjel výprodej, ušetřit se dá za GTA 4, jeho DLC i Max Payne 3.

- Chystá se převod retro hororové plošinovky Home pro PS4 a VITA, kterou můžete znát z PC (2012) a mobilů (2013). Sony vábí na její atmosféru, zvuk a nelineární průchod, který závisí na hráčových volbách.

Comments