If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Dobré ráno s Eurogamerem - pátek, 21. dubna

Saints Row 2 zdarma, VR hra o masturbaci, peníze pro Trumpa od tvůrce Oculusu a mnoho dalšího.

"Dobré ráno s Eurogamerem" vychází ve všední dny obvykle v 6:15 či v 9:15 a stručně shrnuje poslední aktuality z videoherního světa, abyste měli co číst cestou do školy, zaměstnání nebo doma u snídaně. Doporučujeme vám také přihlásit se k odběru pravidelného emailového newsletteru.

- Saints Row 2 je nyní zdarma na GOG.com. Pospěšte si, je to jen na 48 hodin a dneska jsme v druhé polovině. Zamiřte na tento odkaz.

- Sony ruší servery u šesti svých her, jedna z nich je dokonce vydaná na PlayStation 4. Podpora končí u hry Kill Strain, izometrické MOBA střílečky, která vyšla minulé léto. Online podpora končí také u PS3 her High Velocity Bowling, Medieval Moves: Deadmund's Quest, Sports Champions a Sports Champions 2. Online servery budou vypnuty také u Vita exkluzivity Modnation Racers: Road Trip.

- Chcete vidět speedrun Diabla 2, ve kterém se proti ničemu neútočí? Ale prosím, není problém.

- Zakladatel Oculusu, Palmer Luckey, má opravdu rád Donalda Trumpa. Podle serveru Mother Jones věnoval Trumpovi 100 tisíc dolarů na jeho inauguraci. Peníze poslal pod firmou, kterou založil pro tyto účely, aby tam nebylo přímo jeho jméno. Jakoby se styděl?

- Overwatch se dočkal patche 1.10, který mění výhry, protože docházelo k příliš mnoha remízám. Přesný pocit důvodu, proč se vývojáři rozhodli pro jiný výpočet vítězství, najdete na foru Blizzardu.

- Máte sluchátka Bose? Možná vás tajně poslouchali při činnostech, které děláte v soukromí doma (ehm). Alespoň to vyplývá z žaloby, která byla podána k soudu v Chicagu.

- Už příští týden se dočkáme nové epizody ze třetí série The Walking Dead od Telltale.

- Zdrojový kód ke hře Dwarf Fortress poputuje do muzea, jakmile zemře tvůrce této hry. Prozradil to sám Tarn Adams a kód obdrží Muzeum moderního umění v New Yorku, slavná MoMA.

- Seznamte se s VR hrou Pixelbator, která je o masturbaci a o tom, jak se ji snažíte skrýt před členy vaší rodiny. Je na Steam Greenlight, pokud byste ji rádi podpořili.

Tagged With

Comments