If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Dobré ráno s Eurogamerem - pátek, 26. dubna

Ovladače pro Radeony, o návratu Bran Skeldalu, pokojíček Deus Ex, další prodejna Xzone, 2D retro plošinovka...

"Dobré ráno s Eurogamerem" vychází každý všední den obvykle v 7:15 (nebo výjimečně během dne) a stručně shrnuje poslední aktuality z videoherního světa, abyste měli co číst cestou do školy, zaměstnání nebo doma u snídaně. Doporučujeme vám také přihlásit se k odběru pravidelného emailového newsletteru.

- Amazon jako první vyzradil datum FIFA 14, podle něj se v USA objeví 24. září i pro VITA, což by odpovídalo době uvedení předešlých ročníků vždy koncem srpna.

- Po čtvrtroce jsou venku WHQL-certifikované ovladače AMD Catalyst pro grafické karty Radeon ve verzi 13.4. Přidávají podporu pro HD7790/7990, optimalizace pro Far Cry 3, Crysis 3 a 3D Mark, zvyšují výkon ve Skyrimu, Borderlands 2, Guild Wars 2, Tomb Raideru a Hitmanovi - kompletní seznam změn a linky na download.

- PC a PS3 verze druhého DLC Uprising pro Black Ops 2 upřesněny na 16. května (pro X360 vyšel minulý týden).

- Jindra Rohlík poskytl rozhovor Kriplům o návratu Bran Skeldalu pro mobily a tablety. Pro pamětníky zajímavé čtivo, kde autor tohoto starého krokovacího dungeonu načrtnul i budoucí plány s anglickou verzí, pokud se mu podaří vybrat dostatek peněz.

- Xzone oznámilo, že brzy otevře svou druhou prodejnu v Praze, konkrétně na Chodově.

- Fotky vysněné přítelkyně všech fanoušků Dead Space s tetováním s Nekromorfy na prsou (thx Aleš Harazim :)

- Tvůrci Guild Wars 2 z ArenaNet se asi nudí, a tak vypustili 2D retro plošinovku Rytlock's Critter Rampage, která se dá hrát zdarma přímo v internetovém prohlížeči.

- Inzerát Microsoftu v podstatě potvrdil, že nový Xbox bude vystavěn na x86 architektuře (jako PS4), protože hledá programátora pro Xbox Live, který s ní má zkušenost.

- F2P World of Tanks dostaly tento týden update 8.5 s novými mapami (Pearl River + předělávky starších) a dalšími sovětskými i německými tanky, ale také s možností koupit si prémiové předměty za skutečné peníze, což dosud šlo jen za herní měnu.

- Byla zahájena uzavřená beta F2P webovky Anno Online od BlueByte pro anglicky mluvící hráče, štěstí můžete zkusit zde.

- Jak vypadá pokojík jednoho náruživého fanouška série Deus Ex?

- Příští týden by mělo dojít k ohlášení nového Okami, napsal Capcom v japonštině na Twitteru.

- Pokud španělský obchod FNAC nelže, Rayman Legends se podívá i na VITA, kam by podle ratingu ESRB měla zamířit i kolekce her Sly Cooper.

- Sony pro komunitu pořádá soutěž o repliku Skyhooku z BioShock Infinite:

- Zdá se, že se podařilo opravit dlouhodobý bug na EG, kdy se některá videa nedostávala do levého sloupce homepage s nejpopulárnějším obsahem, nyní se tak již děje (v závislosti na algoritmu, jak na který obsah klikáte atd., stejně jako u ostatních typů článků). Jinak od včerejšího večera zažíváme potíže s jedním z našich obrázkových serverů a stránky se tak načítají pomaleji než normálně, za což se omlouváme a pracujeme na nápravě.

Comments