If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Dobré ráno s Eurogamerem - pátek, 26. května

Růst digitálu, streamovací Mixer, Ancel o E3, update War Thunder, kampaň Cyberpunk...

"Dobré ráno s Eurogamerem" vychází ve všední dny obvykle v 6:15 nebo v 9:15 a stručně shrnuje poslední aktuality z videoherního světa, abyste měli co číst cestou do školy, zaměstnání nebo doma u snídaně. Doporučujeme vám také přihlásit se k odběru pravidelného emailového newsletteru.

- Nové video o DLC Monarch's Reign se sedmým titánem do Titanfall 2:

- Propagační kampaň Cyberpunk 2077 už má CD Projekt naplánovanou, zaměří se prý na faktor překvapení, takže ani nemůže sdělit, kdy vlastně začne.

- Multiplayerová zombie akce The Culling exkluzivně na Xbox One v rámci Preview programu už 2. června - nový trailer:

- Za duben 2017 vzrostla digitální distribuce her o 9 procent, tvrdí SuperData (segment F2P meziročně o 27 procent a mobilní hry o 8 procent). Připisuje to hlavně DLC pro FIFA 17 a Battlefield 1 na konzolích), resp. PlayerUnknown's Battlegrounds, Overwatch a GTA 5 na PC. Oproti tomu zájem o Mass Effect Andromeda a Ghost Recon Wildlands prý prudce spadl kvůli negativním recenzím.

- Designér Michel Ancel si není jistý, jestli je E3 vhodnou dobou pro představení Beyond Good and Evil 2, ale prý si je jistý tím, že někdy letos o hře konečně uslyšíme.

- Paradox Interactive pořádají výprodej, v němž lze pořídit Cities Skylines a jiné jejich hity s až 75 procentní slevou.

- Z Beam je nyní Mixer: konkurence Twitch, vysílací služba od Microsoftu dostala nový název, co-streaming a další funkce. Právě jen přes Mixer bude streamována E3 konference Microsoftu v rozlišení 4K, stejně jako do Xbox One S.

- Hry od EA se letos prodávají lépe na PlayStation Store (19% z celkových tržeb) a Xbox Store (17%) než ty krabicové v GameSpotu (méně než 10%)

- Od úterý 30. května budou majitelům PC verze Call of Duty: Black Ops 3 dočasně zpřístupněny všechny DLC zdarma. Kdo je už vlastní, získá po dobu trvání akce dvojité zkušenosti při hraní.

- Německý obchod listuje sběratelskou edici God of War na leden 2018 se soškou hrdiny, mapou, soundtrackem atd. za 200 eur.

- Rozhovor s bývalým šéfem EA, jak dokázal pro engine Unity sehnat investici 400 milionů dolarů.

- Už je dostupný ten update 1.69 Regia Aeronautica pro War Thunder, který odemyká Itálii coby hratelný národ (zatím s jejich letadly) či podporu 4K rozlišení s PS4 Pro - tiskovka zde.

Comments