If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Dobré ráno s Eurogamerem - pátek, 29. září

Hudba Far Cry 5, luštění hieroglyfů, zájem o e-sporty, datum PvP Ghost Recon, mody Warhammer 2...

"Dobré ráno s Eurogamerem" vychází ve všední dny obvykle v 6:15 či v 9:15 a stručně shrnuje poslední aktuality z videoherního světa, abyste měli co číst cestou do školy, zaměstnání nebo doma u snídaně. Doporučujeme vám také přihlásit se k odběru pravidelného emailového newsletteru. ¨

- Skladatelem hudby do Far Cry 5 bude Dan Romer (Beasts of the Southern Wild / Beasts of No Nation), chce využít typické americké nástroje (bendžo, housle, dobro) a aby každý region Montany měl charakteristický styl.

- Uncharted Lost Legacy se jen v Británii digitálně prodalo 48 tisíc kopií (počet krabicovek není znám).

- Využít sílu současných strojů a počítačů chce UbiSoft v nové iniciativě, které mají pomoci dekódovat pradávné egyptské hieroglyfické nápisy, které tamní obyvatelé používali tři tisíce let. Rád by spolupracoval s vědci a historiky, s prvními výsledky se chce pochlubit do konce roku.

- Podpora Steam Workshopu v Total War: Warhammer 2 bude zapnuta v příštích dnech, protože nyní prý mody (už je lze použít) způsobují padání hry a je potřeba to nejdříve vyřešit. Jinak byl prý start hry hladký, pokud se to srovná s jedničkou. A pokud z ní vlastníte Blood for the Blood God DLC, bude fungovat i ve dvojce.

- Epic se pochlubil, že během jednoho dne zdarma přístupného Battle Royale módu do Fortnite ho hrál přes milion lidí.

- Na službu Xbox Game Pass v říjnu přibudou tyto hry: State of Decay, Super Street Fighter IV, Saints Row: Gat Out of Hell, The Bug Butcher, Costume Quest 2, Maldita Castilla EX - Cursed Castle a Tower of Guns.

- Boje se světelným mečem ve Star Wars Battlefront 2 mají být výrazně vylepšeny oproti jedničce, co se týče agility a rychlosti, důležité má být i krytí s úkroky.

- 35 procent dospělých ve Velké Británii někdy slyšelo o elektronických sportech, ale sleduje je pouze 7 procent. Nejpopulárnější jsou v Číně (77%), Singapuru (55%), Německu a Austrálii (44%).

- Anthem od BioWare bude mít betu, slíbilo studio, čili opačná situace než u Mass Effect Andromeda.

- Jeden externí recenzent klávesnic na IGN si myslí, že Switch není tak výkonný jako PS3 či X360.

- UbiSoft po skončené betě upřesnil, že PvP režim Ghost War do Ghost Recon Wildlands bude venku v ostré verzi 10. října. Níže představení dalších hráčských tříd: medik, tech, ranger.

- Activision příjemně překvapili: otevřená PC beta Call of Duty WW2 začala o den dříve, než měla. Tvůrci prosí o vaše ohlasy a názory.

- Seznamte se s Fire Trollem z God of War ve videu složeném z artworků:

- Bluehole stojící za fenoménem PUBG potvrdili, že podíl v jejich studiu chce koupit čínský gigant Tencent. Firma má mít hodnotu více než čtyř miliard dolarů, jedná se prý i o konverzi pro PS4.

- Na Kotaku se zamysleli nad tím, kolikrát Capcom ždíme jednotlivé díly Resident Evil v opakovaných konverzích. Pro nejvíce platforem vznikla čtyřka a dvojka.

- V příštích měsících nebude Microsoft nějak zásadněji zasahovat do layoutu Xbox One dashboardu, spíš máte čekat jen drobnější změny, aby to nemátlo nově příchozí uživatele v hlavní sezoně.

- Přes zpětnou kompatibilitu na X1 začaly fungovat hry Call of Duty: Advanced Warfare a Sonic Adventure.

Comments