If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Dobré ráno s Eurogamerem - pátek, 31. března

Heroes of the Storm update, StarCraft oficiálně zdarma, datum vydání updatu Windows 10 a další.

"Dobré ráno s Eurogamerem" vychází ve všední dny obvykle v 6:15 či v 9:15 a stručně shrnuje poslední aktuality z videoherního světa, abyste měli co číst cestou do školy, zaměstnání nebo doma u snídaně. Doporučujeme vám také přihlásit se k odběru pravidelného emailového newsletteru.

- 2.0 update do Heroes of the Storm přidá do hry loot truhly a známou tvář z Diablo 2. Přibude nová hrdinka Cassia, kromě zlaťáků bude jako nová měna drahokamy, tedy prémiová měna pro mikrotransakce a spousta dalších věcí, jejichž seznam najdete zde.

- Poslední update We Happy Few přidal do hry pár zajímavých věcí. Zejména pak nový ostrov, herní styly a procedurální muziku. Podle tvůrců jde o největší změny, které se ve hře objevily od té doby, co byla vydána v rámci Steam Early Access.

- Když už jsme u Blizzardu, všichni už si mohou stáhnout StarCraft zdarma. Funguje na Windows 7, 8.1 a Windows 10. Stahovat můžete vesele z tohoto odkazu.

- Windows 10 Creators Update vyjde pro všechny majitele nejnovějších Windows 11. dubna. Součástí bude také Windows 10 Game Mode, který by měl zlepšovat výkon ve videohrách.

- Free-to-play hra Fallout Shelter je již k dispozici také na Steamu. Stahovat ji můžete z tohoto odkazu. Podporuje Steam Achievementy a Steam Cloud.

- 3D platformovka Skylar & Plux: Adventure on Clover Island vyjde 19. května- Oznámili to sami vývojáři Right Nice Games.

- Na Unreal Engine 4 běžící hororová FPS Inner Chains vyjde 20. dubna. Při této příležitosti vydali také příběhový trailer.

- Na Xbox One vyšel update, který přidává do konzole pár nových funkcí jako nové způsoby multitaskingu, aktualizovaný Guide a streamování na Beam.

- Colony Reborn update do Titanfall 2, který je samozřejmě zdarma, přidá do hry novou mapu s názvem Colony, také novou zbraň R-101 a popravu Curb Check. Bylo také provedena trocha ladění ve vyváženosti a o všech dalších detailech updatu si můžete počíst zde.

Tagged With

Comments