If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Dobré ráno s Eurogamerem - pátek, 4. března

Krotitelé duchů, ovladače AMD, úprava kol kamionů, hrdina Mass Effect Andromeda...

"Dobré ráno s Eurogamerem" vychází ve všední dny obvykle v 03:00 a stručně shrnuje poslední aktuality z videoherního světa, abyste měli co číst cestou do školy, zaměstnání nebo doma u snídaně. Doporučujeme vám také přihlásit se k odběru pravidelného emailového newsletteru.

- Off-topic: trailer na reboot filmových Ghostbusters od Sony Pictures:

- AMD vydali nové ovladače Crimson Edition 16.2.1 pro majitele Radeonů, řeší především problémy s Crossfire a Fallout 4.

- Forza Horizon 3 a Scalebound mají své ID v XML souboru nalezeného u Gears of War, což znamená, že se s nimi počítá i ve verzích pro Windows 10.

- Naopak Halo 5 se na počítače nedostane, prý to je poslední díl této série, který zůstane exkluzivní na Xbox One, řekl Aaron Greenberg z Microsoftu.

- Early Access MOBA Paragon od Epicu odstartuje 18. března na PS4/PC a bude stát 20 dolarů. Pokud se vám nechce platit, budou pro vás pořádány beta víkendy, a otevřená beta má následovat o prázdninách. Všichni hrdinové mají být přístupní zdarma a veškeré kartičky bude možné získat hraním.

- Steam zavádí novou funkci, že automaticky dokáže poznat, pokud už vlastníte některou hru z nabízeného balíčku a o danou částku dynamicky sníží jeho cenu.

- Celkový odbyt PlayStation 4 jen ve Velké Británii už překročil tři miliony kusů.

- Mikrotransakce do Plants vs Zombies Garden Warfare 2 dodatečně přidali EA, konkrétně se jedná o balíčky zlaťáků v hodnotě 56 tisíc až 630 tisíc.

- Brzy bychom se měli dozvědět něco nového o Crackdown 3, objeví se to na homepage.

- Příští update Euro Truck 2 Simulator a American Truck Simulator dovolí podrobně přizpůsobit kola kamionů:

- Z konce dubna minimálně na červen sklouzl obsahový update Elite Dangerous Horizons, důvodem je snaha tvůrců o udržení vysoké kvality, což prý vyžaduje čas.

- Nový obrázek z Call of Cthulhu:

- Hideo Kojima bude živě odpovídat na otázky publika na konferenci Nordic Game 16, která se uskuteční 19. května ve švédském Malmö. Kolik dotazů se asi bude týkat vztahu s Konami...?

- Na webu ZBrushCentral, kam talentovaní grafici nahrávají své výtvory, už rok visí rendery, které by mohly být novým Shepardem z Mass Effect Andromeda, má mít jméno Pathfinder. Jejich autor je údajně členem vývojového týmu z BioWare, ale nelze to ověřit.

Comments