If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Dobré ráno s Eurogamerem - pátek, 5. května

Odklad soudu, vynášející česká hra, zdarma The Division, objednávky COD WW2...

"Dobré ráno s Eurogamerem" vychází ve všední dny obvykle v 6:15 nebo v 9:15 a stručně shrnuje poslední aktuality z videoherního světa, abyste měli co číst cestou do školy, zaměstnání nebo doma u snídaně. Doporučujeme vám také přihlásit se k odběru pravidelného emailového newsletteru.

- Soud se dvěma vývojáři z Bohemia Interactive byl v Řecku odročen, nedorazil totiž na něj hlavní svědek obžaloby. Příští termín je stanoven na 15. května.

- Petr Vodák z pražského studia About Fun: naše poslední hra pro mobily za tři měsíce vynesla desítky milionů Kč. Mezi jejich díla patří Mega Dead Pixel, Tiny Miners, LETZ Match! a WarFriends, kterou si také stáhlo už 6 milionu lidí.

- O předobjednávky Call of Duty WW2 a Destiny 2 je zpočátku velmi silný zájem, tvrdí Activision ve finační výroční zprávě.

- Druhá sezona For Honor s dalšími bojovníky bude blíže představena ve streamu UbiSoftu 15. května:

- Multiplayerový survival Battlegrounds se po ohromném úspěchu na PC už poohlíží po konverzi na Xbox One.

- Podobné české DayZ se po čtyřech letech konečně přehoupne z alfy (Early Access) do betaverze, jenže situace na trhu se za t dobu změnila a jejich místo mezitím obsadily jiné hry.

- The Division má opět víkend zdarma (na všech třech platformách), zatímco Rocket League je zase dočasně zdarma na Steamu.

- Steam změnil systém, jak se dávají dárky, nově i na předobjednávky, naopak zrušeno je darování do emailu či inventáře.

- Spolupráce Microsoftu s protěžovaným studiem Rare na pirátském Sea of Thieves je prý magickým zážitkem, počítá se s životností hry na několik let a řádově miliony hráčů.

- Sony upřesnila termín a čas své E3 2017 konference na tradiční pozdní noc z pondělí na úterý 13. června.

- Dle japonské pobočky Epicu se momentálně chystá na 20 her pro Switch na Unreal Engine 4.

Comments