If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Dobré ráno s Eurogamerem - pátek, 8. února

Počet prodaných kusů AC3, Deus Ex verze Cryteku, Dishonored 2 pro nové konzole a něco o Need for Speed filmu.

"Dobré ráno s Eurogamerem" vychází každý všední den ráno přesně v 7:15 a stručně shrnuje poslední aktuality z videoherního světa, abyste měli co číst cestou do školy, zaměstnání nebo doma u snídaně. Doporučujeme vám také přihlásit se k odběru pravidelného emailového newsletteru.

- Dnešní dobré ráno začneme božím a fenomenálním obalem pirátské verze Grand Theft Auto: San Andreas, jak se prodávala v Sýrii (ještě předtím, než se tam začali všichni zabíjet).

- Na Steamu je ke stažení aktualizovaný balíček HD textur do Skyrimu. Měl by v sobě zahrnovat i nově vydané DLC Dawnguard, Hearthfire a Dragonborn. Jenom musíte mít pořádný počítač, aby ty HD textury utáhl (4 GB RAM a grafickou kartu, která má alespoň 1 GB paměti).

- Ubisoft se pochlubil, že prodeje Assassin's Creed 3 už překonaly 12 milionů prodaných kusů. To je... Opravdu hafo. Far Cry 3 se zatím prodalo 4,5 milionu kusů.

- Server VG247 cituje svůj důvěryhodný zdroj, který tvrdí, že britské studio Sumo Digital pracuje na LittleBigPlanet 3. Tohle studio má na svém kontě Sonic & All-Stars Racing Transformed. Pravděpodobně bude na PS4, samozřejmě.

- Crytek před dávnou dobou, ještě před vydáním prvního Far Cry, pracoval na hře s názvem Engalus, což měla být hra z vlastního pohledu s příběhem a RPG elementy. Tady pak najdete technologické demo té hry, kompletní scénář a dokonce mod do Deus Ex, který využívá grafiku a nahrané dialogy, co pro tu hru už dříve vznikly!

- A když už jsme od Cryteku, začínají se objevovat informace, že v jejich bulharském týmu nazvaném Crytek Black Sea pracují na MMO s názvem Arena of Fate. Jelikož Crytek říká, že free-to-play je budoucnost, mohlo by to zapadat do jejich plánů...

- Avalanche Studios pracují na dvou dosud neoznámených hrách, z nichž jedna je "akční v otevřeném světě" založená na "známé filmové licenci". Vyjít má v roce 2014 na PC, současné a budoucí konzole. Už dříve se mluvilo o tom, že tvůrci Just Cause série nejspíš dělají na hře Mad Max: Fury Road. Další hrou, na které pracují, je "nový díl známé série". Just Cause 3, jak jinak. Obojí je v LinkedIn profilu samotného spoluzakladatele Avalanche Studios.

- Pamatujete si, jak se říkalo, že Ninja Gaiden 3: Razor's Edge bude exkluzivní titul pouze pro konzoli Wii U? Tak už to očividně neplatí, protože bylo oznámeno vydání také na PS3 a X360. Kdy? Na začátku dubna.

- Arkane Studios po vydání Dishonored nelení a už se připravují na tvorbu dalších her. Her na novou generaci konzolí. Hledají totiž zkušeného programátora, který bude pracovat na hrách pro PC a "next gen konzole". Měl by mít zkušenosti s hrami z vlastního pohledu a s RPG. Jinými slovy, Dishonored 2 se chystá.

- Včera jsme se dozvěděli, že se chystá další film podle Hitmana, dneska už víme, že bude také film podle série Need for Speed. Vedle Aarona Paula, kterého můžete znát ze seriálu Breaking Bad. si tam zahraje také Michael Keaton - původní filmový Batman. Filmový Need for Speed má jít do kin 7. února 2014.

- Hra sice ještě není venku, ale už víme, že v březnu k ní vyjde první stahovatelný přídavek. Řeč je o Aliens: Colonial Marines a ten DLC bude mít název Big Hunt. V popisu se píše "spojete se s přáteli a postavte se nepřátelům s neustále se zvyšující obtížností". Prostě klasická horda.

- Jelikož jsme si dobré ráno zvykli v poslední době ukončovat nějakým zajímavým videem, tentokrát jsme zvolili ukázku skutečně fungujícího Portal Gun. Pokud by vás zajímalo, jak to ten člověk udělal, je to vlastně docela jednoduché...

Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings.

About the Author

Ales Harazim

Contributor

Comments