If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Dobré ráno s Eurogamerem - pondělí, 10. dubna

Dabérka naznačila Dragon Age 4, Microsoft zakázal emulátory her a spousta dalšího.

"Dobré ráno s Eurogamerem" vychází ve všední dny obvykle v 6:15 či v 9:15 a stručně shrnuje poslední aktuality z videoherního světa, abyste měli co číst cestou do školy, zaměstnání nebo doma u snídaně. Doporučujeme vám také přihlásit se k odběru pravidelného emailového newsletteru.

- Conan Exiles se už dočkal 24 updatů a poslední z nich přidává do hry nový dungeon.

- Microsoft zabanoval herní emulátory ve Windows Store. Lidé na NeoGAFu si všimli, že změnili pravidla a ovlivnilo to například emulátor NESBox. Samozřejmě jde pouze o emulátory nabízené ve Windows Store, stále je můžete na počítač instalovat.

- Příští víkend se začíná konat otevřená beta multiplayeru Warhammer 40,000: Dawn of War 3 a tak ho vývojáři přibližují.

- YouTubeři už musejí překročit 10 tisíc shlédnutí svých videí, než na nich mohou začít vydělávat. Nejde o shlédnutí jednoho videa, ale všech na kanále. Je to boj například proti kradení videí a vydělávání na nich, protože než budete zařazeni do programu, někdo váš kanál projde.

- Dvě velké strategie od Paradoxu, Stellaris a Europa Universalis IV, mají nové přídavky. Stellaris má Utopia a EUIV se zaměřuje na Čínu v Mandate of Heaven.

- For Honor se konečně dočkalo patche, který by měl pomoci s pořádným vybalancováním hratelnosti. Patch 1.05 toho opravuje opravdu hodně a kompletní seznam najdete zde.

- Vyzradila dabérka omylem existenci Dragon Age 4? Alix Wilton Regan, která v Dragon Age: Inquisition dabovala elfskou inkvizitorku, dala na Instagram obrázek z dabingového studia s hashtagem "elf".

Tagged With

Comments