If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Dobré ráno s Eurogamerem - pondělí, 10. února

Anthem má furt Vánoce, trolling od šéfa Sony, hrozba Residentovi, únorový Humble...

"Dobré ráno s Eurogamerem" vychází nepravidelně dle časových možností v některé všední dny týdne obvykle v 6:15 či v 9:15. Stručně shrnuje poslední aktuality z videoherního světa, abyste měli co číst cestou do školy, zaměstnání nebo doma u snídaně.

- Jakou péči a prioritu kladou EA hře Anthem, ukazuje screenshot, že ve hře stále ještě visí vánoční dekorace.

- Únorová nabídka Humble Choice v čele s Frostpunk a Okami HD dovoluje vybrat si jen některé z celkem 12 her. Záleží na tom, který typ předplatného platíte. Když 14 eur, smíte si zvolit a nechat jen 3 hry, když Premium za 18 eur, tak celkem 9 her.

- Opozdí čínský koronavirus vydání Resident Evil 3 remaku? V Capcomu údajně váhají, pokud by se šíření epidemie do začátku března nepodařilo zastavit, je možné, že by krabicovku dali na později a uvolnili jen digitálku, což doufáme, že se nestane.

- "Oficiální únik" záběrů ze Serious Sam 4:

- Nový díl BioShock bude ve vývoji ve studiu Cloud Chamber ještě několik příštích let, varovali Take 2, abyste ho nečekali nějak brzy.

- GTA5 bylo i v lednu nejlépe prodávanou PS4 hrou na PlayStation Store v USA, neméně vousatý Zaklínač 3 skončil díky seriálu na Netflixu čtvrtý, pro VR stále kraluje český Beat Saber.

- Upoutávku na MMO Blue Protocol od Namco Bandai doprovází další betatest, do nějž se od 12. února může přihlásit až 50 tisíc lidí, ale bohužel zatím není v angličtině:

- Jak to vypadá s remakem System Shock? Dle NightDive Studios "učinil skvělý pokrok a brzy se o tom dozvíme na Kickstarteru".

- 30 procent kupujících Nintendo Switch Lite už vlastnilo původní model Switch, prozradil výrobce.

- Za neustálými odklady námořní onlinovky Skull and Bones od UbiSoftu dle redaktora Kotaku vězí to, že vývoj byl opakovaně restartován a že na konci 2018 odešel kreativní ředitel.

- PUBG pro mobily vévodí žebříčkům nejvíce vydělávajících her pro mobily za měsíc leden 2020.

- Už jste někdy viděli bývalého šéfa studií Sony (aktuálního ředitele indie tvorby), aby na Twitteru trolí otravné fanoušky? Shuhei Yoshida se toho zjevně nebojí, palec nahoru:

Comments