If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Dobré ráno s Eurogamerem - pondělí, 14. října

Nahá Ellen Page v Beyond, rapper chce zrušit prodej GTA 5 nebo o zákazu Dead Rising 3 v Německu.

"Dobré ráno s Eurogamerem" vychází ve všední dny obvykle v 6:15 nebo v 9:15 a stručně shrnuje poslední aktuality z videoherního světa, abyste měli co číst cestou do školy, zaměstnání nebo doma u snídaně. Doporučujeme vám také přihlásit se k odběru pravidelného emailového newsletteru.

- Již tento měsíc vyjde DLC Saints Row IV: Enter The Dominatrix. Přídavek vyjde 23. října, a pokud máte Season Pass, dostanete ho automaticky. Pokud si jej budete chtít koupit, prodávat se bude za cenu 6 liber.

- Když si teď do 17. října koupíte cokoli na GOG.com, dostanete zdarma Enhanced Edition prvního Zaklínače. Platí to i v případě, že si koupíte nějakou hru ve slevě.

- Podle všeho existuje hra s názvem Street Cleaning Simulator, a jak už ten název napovídá, jde o simulátor, kde hrajete popeláře. Na první pohled to vypadá tak trošku jako hodně levná verze GTA. Než zjistíte, že ta hra má úplně senzační fyziku!

- A když už jsme u GTA, Rockstar se rozhodli, že všem, kteří kdykoli během října hráli GTA Online, nadělí na osobní účet půl milionu dolarů. Ne na váš osobní účet, bohužel, ale na osobní účet vaší online postavy. Takže si konečně budete moct koupit pořádnej bejvák!

- U GTA 5 ještě chvilku zůstaneme. Objevila se totiž zpráva, že neznámý rapper říkající si Daz Dillinger žaluje Rockstar a vydavatele za to, že v jednom z rádií hrají dvě jeho písničky. Jemu se nelíbí, kolik za to dostal peněz a chce mnohem vyšší kompenzaci nebo "pozastavení prodeje hry a zničení všech zbývajících kopií". Aneb jak získat publicitu, když vás nikdo nezná...

- Některým šikovným lidem se podařilo zjistit, že postava Ellen Page v Beyond: Two Souls je tam nahá. Ve hře je jedna scéna, při které se sprchuje, ale kamera ji vždycky pečlivě zabírá tak, aby nebylo nic vidět. Na developerských konzolích se dá ale s kamerou víc hýbat a zdá se, že vývojáři ji vymodelovali tak nějak, ehm, komplet. Na obrázky se můžete podívat zde.

- Microsoft prodal společnost Mediaroom Ericssonu, protože už nepotřebuje technologickou televizní společnost zaměřující se na IPTV. Už chce veškerý svůj TV byznys dělat přes Xbox. Mediaroom vymysleli, jak vysílat streamovanou TV i na pomalém internetu a jejich technologie se používá ve 22 milionech set-top-boxů.

- Dead Rising 3 má problém v Německu. Tato hra pro Xbox One tam nesmí být vydána, protože jí nebyla udělena přístupnost. Informaci už potvrdil Microsoft, který říká, že tedy hra nemůže být v Německu launch titulem. Zatím nedokážou říct, zda v Německu hra vůbec vyjde.

- PES 2014 má na Xbox 360 problémy s online módem a Konami slibuje, že všechno spraví. Někteří hráči se totiž online vůbec nemohou připojit a Konami říká, že už zjistili, čím to je a společně s Microsoftem pracují na nápravě. Je to totiž tím, že někteří nemohli k PES 2014 stáhnout update a bez updatu si online nezahrajete...

Tagged With

Comments