If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Dobré ráno s Eurogamerem - pondělí, 14. března

Nová hra Obsidianu, termín FF15, dárky k Dark Souls 3, Cyberpunk a E3...

"Dobré ráno s Eurogamerem" vychází ve všední dny obvykle v 6:15 a stručně shrnuje poslední aktuality z videoherního světa, abyste měli co číst cestou do školy, zaměstnání nebo doma u snídaně. Doporučujeme vám také přihlásit se k odběru pravidelného emailového newsletteru.

- Tvůrci Pillars of Eternity z Obsidianu oznámí společně s Paradoxem nějakou novou hru už v noci z úterý na středu na GDC.

- Šťastlivec, který vyhrál milion dolarů v soutěži Bethesdy díky hraní The Elder Scrolls Online, je utratí za svatbu. Nedostane však celou částku naráz, nýbrž po dobu příštích dvaceti let po padesáti tisících dolarech ročně.

- Cyberpunk 2077 na letošní E3 ukazován nebude, zklamal CD Projekt.

- Komunitní fanstránka o Zaklínač 3 provedla kompletní přepis finanční konference CD Projektu, nic zásadního nového se tam sice nedozvíte, ale jinak je to opravdu hutné čtivo.

- Final Fantasy 15 vyjde 30. září, tvrdí údajně trojice zdrojů Gematsu blízká studiu. Oficiálně to má být ohlášeno koncem tohoto měsíce.

- Objevily se achievementy z DLC Auomatron pro Fallout 4.

- Plná PC verze Titanfall se brzy objeví v knihovně služby Origin Access, vábí EA.

- Patrně dojde k odkladu prvního placeného přídavku Outer Rim pro Star Wars Battlefront z března na 5. dubna, praví řetězec GameStop, který také odhalil cenovku 15 dolarů, jinak bude nárok v rámci Season Passu.

- Čtrnáct let po vydání dostane zítra nový patch 1.27 Warcraft 3:

- Analytik Pachter odhaduje uvedení konzole Nintendo NX na trh na začátek roku 2017, prý podle něj nebude moc dobrá kvůli zastaralé technologii a hybridnímu konceptu mezi konzolí a handheldem.

- Italský web Tmag přinesl spekulaci o odkladu Gran Turismo Sport na rok 2017.

- Onlinovka EverQuest Next byla po dlouhém zvažování zrušena, namísto toho pojede dál podpora pro první a druhý díl série

- Valve vymysleli způsob, jak si zahrát hry nepodporující virtuální realitu na HTC Vive, konkrétně přes ranou betu Desktop Theater Mode.

- Sony bude dnes pořádat akci, aby nabrala propuštěné zaměstnance z Lionheadu či dalších zavřených studií Microsoftu po odpískání Fable Legends.

- Propouštěli i tvůrci Wildstar, přesně sedmdesát zaměstnanců, vedle zrušení uvedení této onlinovky na čínském trhu.

- Killing Floor 2 nově podporuje Steam Workshop, takže hráči mohou snáze sdílet a stahovat modifikace.

- Na akci k příležitosti vydání Dark Souls 3 v japonském Tokiu představil tamní výrobce figurek tématické dárky právě k této hře, což nemůže být nic jiného než plápolající oheň táboráku nebo rytíř s mečem. Špatná není ani soška kostlivce, kterou k Dark Souls 3 nabízí španělský obchod zde.

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments