If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Dobré ráno s Eurogamerem - úterý, 15. října

Nadávající dabér Trevora, Diablo z papíru, The Dark Mod podle Thiefa a další!

"Dobré ráno s Eurogamerem" vychází ve všední dny obvykle v 6:15 nebo v 9:15 a stručně shrnuje poslední aktuality z videoherního světa, abyste měli co číst cestou do školy, zaměstnání nebo doma u snídaně. Doporučujeme vám také přihlásit se k odběru pravidelného emailového newsletteru.

- TowerFall vyjde na PC později, než se předpokládalo. Vývojář Matt Thorson vysvětlil, že je to proto, že chce, aby PC verze už obsahovala velký update, na kterém se pracuje a zároveň také editor misí spolupracující se Steam Workshop.

- Víte, jakou trat si fanoušci už dlouhodobě přejí projet v sérii Forza? Prý je to trať Mount Panorama, která je u regionálního střediska Bathurst v Austrálii. Tak přesně tahle trať také bude ve Forza 5. Dřívější technické možnosti prý neumožňovali, aby tato trať ve hře vůbec byla.

- Že jsou v Jižní Koreji blázni, to dokazuje další člověk. Jmenuje se TaeHyeon Hong a vytváří postavy z Diabla jako origami. Ano, myslíme tím "blázni" v tom nejlepším slova smyslu, protože tohle je naprosto senzační.

A nedělá jenom Diablo origami...

- The Dark Mod, úprava do Doom 3, která fungovala jako poklona Thiefovi, se stala samostatnou hrou. K hraní The Dark Mod už nepotřebujete Dooma. Na modu pracovali samotní Looking Glass Studios, protože chtěli umožnit fanouškům zahrát si Thiefa v moderní grafice. The Dark Mod ovšem nemůže používat postavy, jména a lokace z původní hry, zato však umožňuje, aby obsah do něj vytvářeli fanoušci (čímž nám chtějí naznačit, že si tam kompletní předělávku Thiefa můžeme sami udělat).

- Herní Zaklínač bude přepracovaný také jako komiks. Nepůjde přímo o adaptace herního příběhu, ale komiks bude příběhy z her reflektovat. Scénář píše oceněný scenárista Paul Tobin. První číslo by mělo vyjít 19. března 2014.

- Na Comic Conu v New Yorku byli dabéři Grand Theft Auto 5 a jeden z fanoušků přemluvil Stevena Ogga, který namluvil Trevora, aby mu zanadával. Takhle to dopadlo.

Tagged With

Comments