If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Dobré ráno s Eurogamerem - pondělí, 16. ledna

Bonus Injustice 2, zrušení Dragon Age DLC, zvěd ze Sony, syn z God of War...

"Dobré ráno s Eurogamerem" vychází ve všední dny obvykle v 6:15 či v 9:15 a stručně shrnuje poslední aktuality z videoherního světa, abyste měli co číst cestou do školy, zaměstnání nebo doma u snídaně. Doporučujeme vám také přihlásit se k odběru pravidelného emailového newsletteru. ¨

- Fotka, kterak šéf celosvětových studií Sony, Shuhei Yoshida, omrkává konkurenční zařízení Nintendo Switch na prezentaci:

- Slabý odbyt Call of Duty: Infinite Warfare "negativně ovlivnil naše vánoční finanční výsledky", přiznal řetězec GameStop.

- Studio Sledgehammer kutící Call of Duty 2017 nabírá grafika pro "dechberoucí vizuální efekty ve FPS žánru za pomoci proprietárního částicového systému v reálném čase".

- Předobjednávkovým bonusem Injustice 2 by se dle úniku z PlayStation Store měla stát postava Darkseid, jednoho z největších zlosynů v univerzu. Zítra bude vypuštěn nový trailer.

- Holandský obchod InterToys nahodil do nabídky Assassins Creed Egypt, vedle Pikmin World či Super Smash Bros, takže podzim na Switch by možná nemusel být tak marný.

- NBA 2K18 oficiálně potvrzeno od 2K, vyjde klasicky v září a poprvé od 2K13 i na konzoli Nintenda (vedle iOS či Androidu).

- Rayman Legends Definitive Edition bude mít na Switch nějaký nový obsah (proto asi nestihne březnovou premiéru?) a využije nových ovladačů.

- Zato Mario Kart 8 Deluxe zklame tím, že nepřinese žádné nové tratě, navzdory plné ceně - jedinými novinkami tedy nativních 1080p, předělaný Battle mód a nové postavičky i předměty.

- Syn Kratose v novém God of War se jmenuje Atreus, nalezli fanoušci v popisku MP3 a tvůrci to potvrdili.

- Skupinka Awesome Games Done Quick, která se specializuje na co nejrychlejší proběhnutí hrami, vybrala během maratónu 2,2 milionu dolarů na prevenci rakoviny.

- Víte, proč BioWare zrušili rozšíření Exalted March pro Dragon Age 2? Protože si nemohli dovolit práci na něm souběžně s přechodem na Frostbite engine (poprvé využitým v RPG hře) pro příští díl série.

- Deníček o cizáckých jazycích ze Star Citizen:

- Epic a Microsoft jsou žalováni od člověka, který o sobě hlásá, že je pravým Cole Trainem z Gears of War.

- Splatoon 2 podporuje platební karty American Express, Visa a MasterCard. Není to signál o mikrotransakcích, nýbrž jen realistická loga na dveřích obchodu ve hře:

Comments