If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Dobré ráno s Eurogamerem - pondělí, 17. října

Počet hráčů Forzy, PC port Silent Hill, trofeje Battlefield 1, efekty Shadow Warrior 2...

"Dobré ráno s Eurogamerem" vychází ve všední dny obvykle v 6:15 nebo v 9:15 a stručně shrnuje poslední aktuality z videoherního světa, abyste měli co číst cestou do školy, zaměstnání nebo doma u snídaně. Doporučujeme vám také přihlásit se k odběru pravidelného emailového newsletteru.

- Zveřejněn seznam přednášejících na listopadové konferneci GDS 2016 v Praze - např. Jarek Kolář, Jaromír Plachý či Silvia Wipfler z Warhorse.

- Starší česká hra Silent Hill Downpour měla dostat konverzi na PC, ale byla bohužel zrušena ze strany Konami: měla vyjít v listopadu 2012, osm měsíců po konzolovce.

- Nejprodávanější hry na Steamu minulého týdne: Civilization 6, Shadow Warrior 2, Mafia 3, CS: Global Offensive, Europa Universalis IV: Rights of Man, GTA 5, Football Manager 2017.

- Trofeje Battlefield 1 odhaleny zde, je jich pouze 32, většina pro singl. Dle produktové stránky bude PS4 verze vyžadovat 45,5 GB místa na disku.

- Tweet Rockstaru vábící asi na Red Dead Redemption 2 získal za úvodní půlden neuvěřitelných 85 tisíc retweetů a 140 tisíc lajků.

- Venku je update pro Forza Horizon 3 řešící stabilitu a výkon na různých PC (Windows 10) sestavách, což prý i nadále zůstává prioritou pro vývojáře. Hra má v tuto chvíli 1,2 milionu uživatelů (součet na obou platformách).

- Microsoft prosí, ať současné tříměsíční vítězství Xboxu v USA nenazýváme jeho "callbackem". Jinak také předpokládá, že funkci Xbox Play Anywhere pro přístup k té samé hře na PC i X1 časem budou umožňovat i ostatní vydavatelé jako EA či UbiSoft.

- Veškeré DLC se zbraněmi pro Titanfall 2 budou pro každého zdarma, řekl Respawn ve streamu.

- Beta Call of Duty: Infinite Warfare prodloužena o 24 hodin:

- Předělávka Darksiders Warmastered Edition odložena na 22. listopadu.

- Některá zahraniční média se omluvila, že nemají recenzi DriveClub VR kvůli tomu, že se ze hry všem redaktorům dělá špatně.

- Shadow Warrior 2 je patrně první PC hrou, která podporuje zároveň HDR, tak Multi-Res Shading Technique od Nvidia pro renderování hry ve vyšším rozlišení.

- Další čtyři hry přidány do programu zpětné kompatibility na X1: Jurassic Park, Battlestations: Midway, Dragon's Lair a Tour de France 2011.

- Spekuluje se, že Watch Dogs 2 údajně nebudou podporovat PS4 Pro hned v době vydání, což by bylo poměrně divné, když byly na této konzoli ukazovány na akci Sony.

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments