If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Dobré ráno s Eurogamerem - pondělí, 18. července

Proč je Pokémon Go tak úspěšný, termín Grown Up nebo nový komiks Overwatch.

"Dobré ráno s Eurogamerem" vychází ve všední dny obvykle v 6:15 či v 9:15 a stručně shrnuje poslední aktuality z videoherního světa, abyste měli co číst cestou do školy, zaměstnání nebo doma u snídaně. Doporučujeme vám také přihlásit se k odběru pravidelného emailového newsletteru.

- V minulém týdnu oznámená konzole NES mini nebude mít možnost připojit se do internetu a nepůjde do ní ani přidat více her, než je v základním balíčku. Americké Nintendo to potvrdilo pro Kotaku s tím, že vybrali třicítku her tak, aby si tam to svoje našel každý.

- Grown Up, pokračování úspěšného Grow Home, vyjde 16. srpna na PS4, Xbox One a PC. Potvrdil to na a svém blogu sám vydavatel Ubisoft.

- Útulek pro psy používá Pokémon Go, aby donutil lidi dobrovolně zdejší pejsky venčit. Což je velmi chytré - nejenže budou mít psi z útulku radost, že se mohou procházet venku, ale hráči Pokémon Go mohou chození využít k zplození vajec (ty se plodí po ujití dvou až deseti kilometrů), chytání Pokéstopů a i samotných Pokémonů. Vlastně je to geniální marketing.

- EA dalo tři další své starší hry na GOG.com, které si tak můžete zakoupit a stáhnout bez jakékoli DRM ochrany. Jde asi o nejlepší hru ze série Dragon Age: Origins ve své ultimátní edici se všemi DLC, první Dead Space a SimCity 3000. Dragon Age a Dead Space je nyní za 214 Kč, SimCity je za 208 Kč.

- Overwatch má nový komiks inspirovaný do hry nedávno přidanou postavou, Anou. Přečíst si ho můžete na tomto odkazu.

- Podívejte se na první trailer na Rick & Morty Simulator: Virtual Rick-ality, hru pro virtuální realitu odehrávající se ve světě oblíbeného dospěláckého animáku Rick & Morty. Hra vzniká pro HTC Vive.

- Říkáte si, proč je Pokémon Go tak neuvěřitelné úspěšná hra. The Verge dal dohromady několik mobilních vývojářů a nechal je na toto téma debatovat. Jde o zajímavé čtení, pokud umíte trochu anglicky. Zamiřte sem.

About the Author

Ales Harazim

Contributor

Comments