If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Dobré ráno s Eurogamerem - pondělí, 2. listopadu

Prodeje MGS 5, EA věří SW Battlefrontu osud Rime nebo Star Wars trailer vytvořený v Destiny.

"Dobré ráno s Eurogamerem" vychází ve všední dny obvykle v 6:15 nebo v 9:15 a stručně shrnuje poslední aktuality z videoherního světa, abyste měli co číst cestou do školy, zaměstnání nebo doma u snídaně. Doporučujeme vám také přihlásit se k odběru pravidelného emailového newsletteru.

- Star Wars Battlefront bude mít asi dobrá čísla předobjednávek, protože EA oficiálně zvýšilo předpokládané prodeje na 13 milionů kusů do konce března. Je to o tři až čtyři miliony více, než byl jejich původní předpoklad pro své investory.

- Chtěli byste vidět trailer na Star Wars: The Force Awakens předělaný v Destiny? Není problém, tady je:

- Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain byl relativně úspěšný. Hry se prodalo 5 milionů kusů, což je na stealth titul opravdu hodně. V součtu jsou jak fyzické, tak digitální kopie zakoupené do 30. září. Čísla oznámilo samotné Konami.

- Jak vypadá Shenmue 3 po třech měsících práce? Nové screenshoty ukazují, že se o něco zlepšil vizuál. Dalších pár obrázků uvidíte zde.

- Co bude v listopadu v rámci PlayStation Plus? Na PS4 si budete moct zdarma stáhnout The Walking Dead: Season Two a Magicka 2. Na PS3 bude zcela zdarma Mass Effect 2, Beyond Good and Evil a na PS Vita inviZimals. Dragon Fin Soup pak bude jako cross-buy pro všechny tři platformy.

- Ačkoli se na Paris Games Week 2015 na konferenci Sony ani zmínkou nemluvilo o PS4 exkluzivitě Rime, je prý pořád ve vývoji a hra zrušena nebyla. Rime má být dobrodružná hra v otevřeném světě hodně připomínající ICO a odhalena byla na gamescomu 2013, ale od té doby po ní nebylo ani vidu ani slechu. Shuhei Yoshida ze Sony ale říká, že se na hře stále pracuje.

Comments