If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Dobré ráno s Eurogamerem - pondělí, 20. března

Forza X, AC Empire v říjnu?, zrušený Silent Hill, rozhraní Star Citizen, Switch jako Wiimote..

"Dobré ráno s Eurogamerem" vychází ve všední dny obvykle v 6:15 či v 9:15 a stručně shrnuje poslední aktuality z videoherního světa, abyste měli co číst cestou do školy, zaměstnání nebo doma u snídaně. Doporučujeme vám také přihlásit se k odběru pravidelného emailového newsletteru.

- Unikla fotka prezentace Forza X. Je to snad další DLC pro Horizon 3, nový mód Forza Motosport 7 nebo spíš nová podsérie závodů související se startem Scorpio? Či jen podvrh?

- V pondělí během dne pro vás budeme mít naší recenzi Mass Effect Andromeda. Sice se mluví o tom, že se embargo posunulo, ale to se týká jen videoobsahu.

- Švýcarský obchod listuje ještě neohlášený díl Assassins Creed Empire už na říjen, pro PC/PS4/X1, ale ne pro Switch.

- Star Citizen bude nadále používat pouze rozhraní Vulkan, které má prý stejné výhody a funkce jako (dosud též podporovaný) DirectX 12, ale hra tak nebude muset nutit uživatele přejít na Windows 10 a poběží i na starších verzích Windows.

- Na dubnové akci Star Wars Celebration údajně máme spatřit trailer na novou hru od Visceralu, vedle kampaně Battlefront 2.

- Mini-obrázek konceptu nerealizované Silent Hill hry z roku 2013:

- Naznačuje šéftvůrce Injustice 2 tímto tweetem možný port bojovky pro Switch?

- Conan Exiles už běží na Xbox One, vypadá prý dobře, jen potřebuje předělat ovládání, zatímco rozhraní se možná inspiruje i Zeldou, ale verze pro Switch nebude.

- Podívejte se na novou funkcionalitu Nintendo Switch, se kterou lze Joy-Con používat k pohybu kurzoru po obrazovce jako přes ovladač Wii. Z her to umí konverze World of Goo a Human Resource Machine.

- Hrou roku na víkendových 2017 SXSW Gaming Awards v Austinu se stalo Uncharted 4.

- PewDiePie se snaží lacině přiživit na nenávisti na adresu animací/obličejů Mass Effect Andromeda trapným komentováním těch všeobecně známých (ukradených) GIFů, už takto nasbíral tři miliony shlédnutí, v PR oddělení EA si teď asi musejí rvát vlasy.

Comments