If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Dobré ráno s Eurogamerem - pondělí, 20. června

Zdrogovaný PR, cena PS4 Neo, CD Projekt o NX, žaloba za hack Paragonu...

"Dobré ráno s Eurogamerem" vychází ve všední dny obvykle v 6:15 či v 9:15 a stručně shrnuje poslední aktuality z videoherního světa, abyste měli co číst cestou do školy, zaměstnání nebo doma u snídaně. Doporučujeme vám také přihlásit se k odběru pravidelného emailového newsletteru. ¨

- CD Projekt Red je nadšený z Nintendo NX, jako vývojáři mají raný přístup k interním informacím a hardwaru, výkonem prý nebude soupeřit s Xbox One Scorpio. O vývoj pro NX mají zájem i v Take 2.

- Insider Tidux tipuje, že PS4 Neo bude koncem roku stát 399 dolarů / 399 eur / 349 liber.

- Obal časáku EDGE s Watch Dogs 2:

- PC beta Halo Wars 2 bude, až blíž vydání, a má to být opravdová beta z pohledu vývojářů - ne to co na Xboxu, kde šlo spíš o propagační nástroj během E3. Tamní testování bylo jinak prodlouženo do středy.

- Sea of Thieves, které nebude Free-2-Play, má mít "smysluplný systém vývoje, aby se hráči mohli posunout v nejčastějších motivacích při hraní", kterými jsou: prozkoumávání, plnění questů, epická dobrodružství, přizpůsobení lodě či postav. Čím více jich bude vytahovat kotvu z moře před vyplutím, tím to půjde rychleji (E3 dojmy).

- Sony si patentovala nový ovladač DualShock, patrně pro PS4 Neo, který má společné prvky s gamepadem Xbox One Elite:

- Reportér CNETu si stěžuje, že se mu z VR dema Resident Evil 7 dělá špatně a prý není sám, takže je asi problém na straně Capcomu.

- Představeni další wrestleři z WWE 2K17: John Cena, Ultimate Warrior a Sasha Banks.

- Venku je seznam trofejí z PS4 verze The Technomancer.

- Ty dva nové, ještě neohlášené projekty Bethesdy, které budou dokončeny dříve než The Elder Scrolls 6, jsou stejně velké jako Skyrim či Fallout 4.

- Modifikace Street Fighter 5 umožňuje bojovat za Tracer z Overwatch:

- Rozšíření Destiny: Rise of Iron nebude mít sběratelskou edici, což je v dnešní době považováno za něco naprosto výjimečného.

- PR manažera Deep Silver prý někdo na E3 zdrogoval: na párty po veletrhu se napil pití, které asi mělo být určeno pro nějakou slečnu, a pak se k lidem příští dva dny choval divně, za což se všem omlouvil. Že by nový způsob, jak vysvětlit stav, když se moc opijete?

- Tvůrci úspěšného Rocket League byli v roce 2011 odmítnuti ze strany EA, když hledali vydavatele, přitom EA nyní říkají, že by další indie hit Rocket League brali.

- Epic zažaloval Němce, který za peníze prodával hack/cheat pro Paragon, s nímž se automaticky mířilo či ukazoval radar, dotyčný ovšem odmítl odstranit videa z YouTube a podal proti stížnosti námitku.

- Chystají se čtyři nové romány dle Mass Effect na období mezi srpnem 2016 až březnem 2018.

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments