If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Dobré ráno s Eurogamerem - pondělí, 23. května

Handicapovaní v Uncharted 4, statistiky Hitmana, výprodej Telltale, embargo O víně a krvi...

"Dobré ráno s Eurogamerem" vychází ve všední dny obvykle v 6:15 či v 9:15 a stručně shrnuje poslední aktuality z videoherního světa, abyste měli co číst cestou do školy, zaměstnání nebo doma u snídaně. Doporučujeme vám také přihlásit se k odběru pravidelného emailového newsletteru. ¨

- Embargo na recenze datadisku Zaklínač 3: O víně a krvi vyprší ve středu 25. května v 15:00. Níže ústřední hudební motiv:

- Spekulace: Sony údajně nechtěla vyvíjet upgradovaný model PS4, ale přinutily ji k tomu změny v AMD a nižší výrobní cena nového hardwaru.

- Šéfové Microsoftu pokračují v nadšených výkřicích o všem okolo Uncharted 4, naposledy pogratulovali Naughty Dog za speciální nastavení pro handicapované či zdravotně postižené, kteří tuto snahu velmi vítají, protože jinak by nemohli pořádně hrát - vysvětlující oficiální video, něco takového opravdu v mnoha hrách nenajdete:

- V Microsoftu už také mají připraven celý program E3 konference: Phil Spencer ji už viděl od začátku do konce, chybět samozřejmě nebude nový obsah z Gears of War 4.

- Croteam na přednášce na Nordic Game 2016 vesměs nenápadně oznámili Talos Principle 2.

- Zrušená nová značka od Sony Santa Monica prý měla být o dinosaurech a divných kreaturách na futuristické planetě.

- Pouze 53 % hráčů Hitmana dokázalo zabít první živý cíl (viz infografika) a jen 10% z nich získalo ocenění Silent Assassin (vybraná videa). Tento týden se dozvíme termín třetí epizody v marockém městě Marrakesh a info o dalších živých cílech.

- IO Interactive prý také zvažovali remaster Blood Money, protože je to nejoblíbenější díl, ale nyní má prioritu současný díl.

- Výprodej adventur od Telltale běží na Humble Store.

- Tvůrci dodatečného obsahu pro Dying Light nově získali přístup k bugině, také se koná soutěž pro ty nejvíce talentované autory, detaily zde.

- Tržby Monument Valley po dvou letech překonaly 14 milionů dolarů.

- Dle reklamního obrázku EA se zdá, že by na službu EA Access mohl být brzy přidán Star Wars Battlefront, stejně jako poslední díl Need for Speed.

- SEGA má velký zájem uvést tituly od Atlus na západních trzích, mj. Persona 5.

- Elite Dangerous: Horizons pro Xbox One stanoveno na 3. června, zatímco druhý přídavek The Engineers pro PC verzi vyleze 26. května spolu s updatem zdarma pro všechny. Vedle toho došlo k snížení ceny Horizons na 20 liber.

- Hard Reset Redux pro PC/PS4/X1 též upřesněn na 3. června, níže patnáct minut z remaku této střílečky:

Comments