If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Dobré ráno s Eurogamerem - pondělí, 23. ledna

PC vládne, Switch ve 2020, odbyt PS4 softwaru, Imperium Galactica...

"Dobré ráno s Eurogamerem" vychází ve všední dny obvykle v 6:15 a stručně shrnuje poslední aktuality z videoherního světa, abyste měli co číst cestou do školy, zaměstnání nebo doma u snídaně. Doporučujeme vám také přihlásit se k odběru pravidelného emailového newsletteru.

- Platforma PC měla dle ESA vloni nejdynamičtější a nejpestřejší růst ze všech, i díky rekordnímu počtu nových PC titulů, příchodu virtuální reality či vypuštění Battlefield 1.

- Zbývající čas do květnového vydání Injustice 2 bude každý týden zpříjemňovat postupně vypouštěný prequel komiks od DC, který objasní příběhovou mezeru mezi prvním a druhým dílem této bojovky. V úterý z ní máme vidět další materiály, v návaznosti na přihlášky do online bety zatím jen pro Američany.

- Odbyt softwaru pro PS4 už překonal 400 milionů kusů, oznámila Sony, která se také omluvila za nedostatek kusů PlayStation VR a PlayStation 4 Pro.

- Test plynulosti Nioh na PS4 Pro, používá rozdílná nativní rozlišení v závislosti na zvoleném režimu.

- Vzhledem k vrcholícím sportovním soutěžím v USA tam nyní dávají Madden NFL 17 zdarma ke každé zakoupené konzoli Xbox One S.

- Dle ředitele EA naslouchalo Nintendo vydavatelům jako oni či Activision při navrhování Switch, což má být rozdíl oproti minulým zařízením, kdy s nimi moc nekomunikovali. Díky tomu si EA myslí, že by Switch mohlo uspět.

- Capcom ovšem Resident Evil 7 pro Switch neplánuje, potvrdil v minulých dnech.

- Zelda pro Switch bude mít alternativní konec, záležet má na tom, jestli splníte určitá kritéria a uděláte při hraní některé věci.

- Předpověd analytické firmy DFC Intelligence praví, že by Nintendo mohlo do roku 2020 prodat až 40 milionů Switch.

- Na Steamu a GOG vyšly klasické sci-fi strategie Imperium Galactica v modernizované podobě, aby šlapaly na současných operačních systémech.

Comments