If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Dobré ráno s Eurogamerem - pondělí, 24. dubna

600 tisíc za anime postavičku, sledovanost videoobsahu, přídavek do Two Worlds 2...

"Dobré ráno s Eurogamerem" vychází ve všední dny obvykle v 6:15 či v 9:15 a stručně shrnuje poslední aktuality z videoherního světa, abyste měli co číst cestou do školy, zaměstnání nebo doma u snídaně. Doporučujeme vám také přihlásit se k odběru pravidelného emailového newsletteru.

- Podle SuperData Research sledují lidé videoherní videa a streamy více, než kolik sleduje lidí HBO, Netflix, ESPN a Hulu dohromady. Diváků herních videí je podle SuperData celkem 665 milionů. Netflix má 100 milionů subscriberů, Hulu nějakých 12 milionů.

- Rocket League míří do Číny, kde bude hra free-to-play. Vydělávat tam bude díky mikrotransakcím, což se na tak obrovském trhu rozhodně vyplatí.

- FPS hororová hra postavená na Unreal Engine 4, Inner Chains, byla odložena. Vyjít by měla nakonec 18. května. Původně měla být na Steamu už minulý týden.

- Poslední patch PlayerUnknown's Battlegrounds proměnil pánvičky na funkční štíty proti kulkám. Tady krásně vidíte, jak skvěle pánvička funguje jako štít. Takže hráče čeká toto?

- Pro Final Fantasy 15 je venku nový patch, který v PS4 Pro verzi přidává stabilní mód, díky kterému budete mít zcela stabilní framerate v průběhu celého hraní. Byly také zvětšeny některé texty ve hře, možnost znovu spustit časované questy a pár dalších věcí.

- Přídavek Two Worlds 2 vyjde v květnu a dohrát ho by mělo trvat více než 10 hodin. Přídavek vychází po docela dlouhé době, jelikož Two Worlds 2 vyšlo už v roce 2010. Přídavek bude venku 25. května.

- Pokud chtějí Dota 2 hráči hrát rankované zápasy, musejí se zaregistrovat se svým unikátním telefonním číslem. Prolinkovat svůj účet s telefonním číslem můžete do 4. května. Mělo by to vyřešit problém s matchováním hráčů, kteří mají více účtů.

- Chcete sexy anime postavičku v životní velikosti? Není problém, jenom stojí 25 tisíc dolarů. V přepočtu 630 tisíc korun.

- Nové video z The Surge ukazuje unikátní vertikální a horizontální útoky.

Tagged With

Comments