If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Dobré ráno s Eurogamerem - pondělí, 27. června

Demo System Shock, dabéři Gwent, zlevnění PS4, červencové hry s Goldem, trh západní Evropy...

"Dobré ráno s Eurogamerem" vychází ve všední dny obvykle v 6:15 či v 9:15 a stručně shrnuje poslední aktuality z videoherního světa, abyste měli co číst cestou do školy, zaměstnání nebo doma u snídaně. Doporučujeme vám také přihlásit se k odběru pravidelného emailového newsletteru. ¨

- Změna názvu System Shock Remastered na jednoduše System Shock, což má signalizovat objem práce, který do hry studio dává - navíc tento týden vyleze jeho demo v souvislosti se startem kickstarterové kampaně.

- Zdá se, že na spadnutí je zlevnění PlayStation 4: německý Amazon krátkodobě nabízel 500 GB model za 269 eur.

- Samostatnou karetní hru Gwent budou dabovat ti samí herci jako Zaklínač 3, protože by bylo divné, kdyby najednou měl Geralt jiný hlas.

- Video ze zrušené third-person akce v otevřeném světě Daredevil od Marvelu, která ve 2002 měla přijít na PS2:

- Spekuluje se, že mezi červencovými hrami zdarma k Xbox Live Gold by mohly být Rainbow Six Vegas 2, Warriors Orochi 3, možná i novinka Banner Saga 2.

- Tuto středu má vyjít první multiplayerové DLC pro Uncharted 4 společně se zásadním patchem 1.08, vč. jedné MP mapy zdarma.

- V západní Evropě má být letos 184 milionů hráčů (z celkové populace 404 milionů), největší tržby udělají hráči v Německu.

- Na The Elder Scrolls 6 se nyní nedělá, protiřečí si Bethesda. Odhad, kdy asi vyjde, dát nechtěla, prý to budou roky a roky.

- Ani Until Dawn 2 se momentálně nenachází v aktivním vývoji, tvůrci ze Supermassive Games dělají na jiných projektech, se kterými by rádi přinesli filmově-příběhové vyprávění i na jiné platformy, aniž by nutně muselo opět jít o horory.

- Nejžádanější na Steamu byl minulý týden během slev DOOM následovaný GTA 5, Dead by Daylight, Fallolut 4, Counter-Strike, Zaklínač 3, ARK a českou Arma 3.

- Raná verze Sea of Thieves má jen 10 GB.

- Není vyloučeno, že ve 2017 vzniknou další DLC pro Fallout 4 a že Nuka World nebude tím posledním, uvedla Bethesda.

- Call of Duty: Infinite Warfare bude mít dosud největší arzenál zbraní v této sérii.

- Bungie umožní převod postav z PS3/X360 verzí Destiny na PS4/X1, aby se dalo pokračovat v hraní nového přídavku Rise of Iron, ale hráči musí vlastnit The Taken King.

- Do zítřka jsou ve všech regionech světa zdarma dostupní všichni hrdinové z Heroes of the Storm.

- Předvedení letního updatu firmware Xbox One:

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments