If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Dobré ráno s Eurogamerem - pondělí, 28. ledna

Burnout Paradise 2, sleva Medala, multiplayer do Mafia 2, více o Dead Space 3 CZ, datum Project CARS...

"Dobré ráno s Eurogamerem" vychází každý všední den ráno přesně v 7:15 a stručně shrnuje poslední aktuality z videoherního světa, abyste měli co číst cestou do školy, zaměstnání nebo doma u snídaně. Doporučujeme vám také přihlásit se k odběru pravidelného emailového newsletteru.

- Kreativní ředitel Criterion Games vábí na Twitteru: "Pokud bychom měli vytvořit pokračování Burnout Paradise, co byste v něm chtěli mít? #BurnoutParadise2". Je k tomu potřeba něco dodávat?

- Proběhla trvalá sleva několika her od EA (Medal of Honor: Warfighter za 499 Kč, dále SSX, FIFA Street 4, Tiger Woods 13).

- Termín komunitních závodů Project CARS upřesněn na listopad letošního roku, někdy okolo Dne díkuvzdání, "pro všechny platformy na trhu", což trochu zavání tajemstvím okolo next-genu.

- Vyšla vylepšená verze nedávného multiplayerového modu pro Mafia 2.

- Nechtěné studio Vigil Games vzdalo odkaz sérii Zelda speciálním artworkem s motivem Darksiders. Má to snad něco symbolizovat?

- Včera ohlášený neoficiální překlad Dead Space 3 nebude mít veřejnou betaverzi a kvůli špatným zkušenostem z Mass Effect 3 CZ vyjde pro všechny až rovnou ve finální verzi, uvedl Marek Tvrdý. Interní betaverze má být hotova den po vydání hry, odlazení bude trvat řádově týdny.

- Fotky herce Vin Diesela z pokračování filmového Riddicka chystaného na září.

- Nejsou města ze SimCity náhodou příliš malá, ptá se PC Gamer vzhledem k restrikci jejich velikosti jen na úroveň středně velkých měst ze SimCity 4.

- Prezident končících THQ stylově zareagoval na páteční slova CliffyB o škodlivosti umělých penisů pro sérii Saints Row. :)

- K projektu Wildman na Kickstarteru přibyl vývojářský deníček o míchání RTS do RPG žánru, i možnost přispět jen 5 nebo 10 dolarů, ale se zbývajícími 19 dny do konce kampaně a zatím jen vybranou třetinou z cílové částky to s Gas Powered Games nevypadá růžově.

- Jak v londýnských obchodech vypadá "modlitební koutek" pro fanoušky GTA, vyfotil zvláštní zpravodaj Xzone :)

- Pokémon Black/White 2 nejprodávanější hrou roku 2012... samozřejmě kde jinde než v Japonsku, s téměř třemi miliony kusů DS verze. Země vycházejícího slunce je prostě "jiná".

- Bludr v redaktorském důchodu měl čas zrecenzovat adventuru The Cave a stěžuje si na design či absenci vize od zkušeného designéra.

- Partička nespokojených hráčů se evidentně snaží svézt na momentální vlně proti násilí/zbraním v USA a žádají otevřeným dopisem prezidenta Obamu, ať nechá odstranit DmC: Devil May Cry z tamních obchodů, protože se hra moc změnila od předchůdců a porušuje tak jejich práva. WTF?!?

- Server GamingBolt si zase všiml, že obal Dead Space 3 oproti předešlým dvěma dílům změnil styl a že nyní je vytvořen zřejmě tak, aby cílil na masové publikum a podobal se svým generickým vzhledem ostatním obalům od téže firmy... OK, se startem nového pracovního týdne se snad začne dít něco zajímavějšího!

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments