If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Dobré ráno s Eurogamerem - pondělí, 3. dubna

O čem budou DLC k Destiny 2, krach výrobce nástrojů Rock Band nebo finty v Battlegrounds.

"Dobré ráno s Eurogamerem" vychází ve všední dny obvykle v 6:15 či v 9:15 a stručně shrnuje poslední aktuality z videoherního světa, abyste měli co číst cestou do školy, zaměstnání nebo doma u snídaně. Doporučujeme vám také přihlásit se k odběru pravidelného emailového newsletteru.

- Na Xbox One si už můžete díky zpětné kompatibilitě zahrát také Far Cry 3.

- Spoluzakladatel Oculus Rift, Palmer Luckey, odešel z Facebooku. Není známo, zda odešel ze společnosti na vlastní žádost, nebo dostal výpověď, ale už na Oculus konferenci v říjnu nebyl přítomen a místo něj tam byl Mark Zuckerberg.

- Double Fine bude fungovat jako vydavatel u puzzle hry GNOG a ta už má své datum vydání - na PS4 přijde 2. května. Prodávat se bude za 14.99 dolarů, tedy zhruba 380 Kč.

- Vysoce hodnocená japonská hra Persona 5 má na PS4 blokované Share tlačítko, není tedy možné hru sdílet s ostatními. Tvůrci pro Polygon řekli, že je to proto, že nechtějí, aby byl lidem vyspoilován příběh.

- Zajímá vás, co bude v již oznámených dvou velkých přídavcích k Destiny 2? Když se podíváte na obrázek, jsou tam loga Osiris a Rasputina. Osiris je tajemná postava, jejíž přiznivci pořádají turnaje Trials of Osiris. Rasputin je umělá inteligence, která měla chránit lidstvo před Temnotou.

- Hráči PlayerUnknown's Battlegrounds vyhrávají utkání tím, že zůstávají ve svém převráceném vozidle. Zajímavá strategie, která zdá se funguje.

- Horizon: Zero Dawn má patch na verzi 1.12, která přidává do hry spoustu oprav a vylepšení a kompletní, velmi obsáhlý seznam najdete zde.

- Výrobce herních nástrojů k Rock Band a herních ovladačů a dalších věcí, Mad Catz, zkrachoval. Jsou v bankrotu a směřovali k němu už po vydání Rock Band 4, který se neprodával, jak očekávali a museli tedy masivně propouštět. Zejména, jelikož na úspěchu této hry závisela celá budoucnost společnosti, sami byli spoluvydavatelé.

Tagged With

Comments