If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Dobré ráno s Eurogamerem - pondělí, 30. května

Xbox One a VR, mapy Battlefield 1, limoška k Titanfall 2, remake nového Dooma...

"Dobré ráno s Eurogamerem" vychází ve všední dny obvykle v 6:15 či v 9:15 a stručně shrnuje poslední aktuality z videoherního světa, abyste měli co číst cestou do školy, zaměstnání nebo doma u snídaně. Doporučujeme vám také přihlásit se k odběru pravidelného emailového newsletteru. ¨

- V úterý se má dít něco kolem Mass Effect Andromeda: buď interní schůzka se zhodnocením dosavadní práce vývojářů, nebo že by snad nějaké oznámení...?

- Microsoft má za sebou první zkoušky na E3 konferenci, prý připravují věci, které "nikdy předtím nedělali".

- Na oficiální stránce E3 se vyskytuje filtr "Xbox One VR" naznačující, že dojde k nějakému oznámení v tomto směru (asi lepší podpora Oculus Rift?). Mezi firmami, které se do této iniciativy už zapojily, jsou Rebellion Developments, Massive Games, Readily Information Company a 3DRudder.

- První předčasně oznámenou hrou pro Xbox One VR je Narcosis od Honor Code zamýšlená na konec letošního léta (i pro Oculus Store/Steam).

- Fan-projekt DOOM for Doom se snaží předělat nový díl do toho starého, zatím mají hotové zbraně.

- Jsou toto názvy všech map z Battlefield 1, nebo měl jen někdo příliš bujnou fantazii?

  • Asiago Offensive (italské Alpy)
  • Gaza Sands (poušť)
  • Siege of Damascus (město Damašek)
  • Stalemate
  • ANZAC Cove (je to variace na D-Day?)
  • Garden Twilight
  • Argonne Shade (asi lesní mapa z traileru?)
  • Operation Castlewick
  • Scorched Earth

- Limonáda Mountain Dew má být marketingovým partnerem Titanfall 2: v lahvi najdete kódy, který když zadáte do hry, odemknete si různé bonusy, stejně jako kdysi v Call of Duty.

- Starší strategie Caesar 4 je k dispozici z GOG, na Steamu chybí.

- Zdá se, že Blizzard na blogu naznačil novou postavu do Overwatch, kterou má být šestý člen jednotky - Liao.

- Dle výpovědi vystresovaných zaměstnanců britského řetězce GAME závisí jeho budoucnost na E3, zda tam oznámí dostatek nových velkých her, aby měl co prodávat. Zákazníci prý ale nechtějí nové modely konzolí, na to má být ještě moc brzy. GAME jinak trápí, že přechod ze staré na novou generací probíhá moc pomalu, opět mu má hrozit úplné zavření.

- Otec série Gran Turismo, Kazunori Yamauchi, se umístil na 22. místě ve skutečných 24-hodinových závodech na německém okruhu Nürburgring, tentokrát s vozem BMW M6 GT3.

Comments