If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Dobré ráno s Eurogamerem - pondělí, 4. února

Přídavky do Skyrimu konečně na PS3, vydání Defiance nebo klasiky Alien Breed.

"Dobré ráno s Eurogamerem" vychází každý všední den ráno přesně v 7:15 a stručně shrnuje poslední aktuality z videoherního světa, abyste měli co číst cestou do školy, zaměstnání nebo doma u snídaně. Doporučujeme vám také přihlásit se k odběru pravidelného emailového newsletteru.

- Microsoft říká, že už celkově prodali 75,9 milionů Xboxů 360. Počet členů Xbox Live je pak přes 40 milionů, ale není známo, kteří jsou s placeným Xbox Live účtem. Zdá se to hodně, ale Sony v srpnu oznámila, že už mají rozdistribuováno 77 milionů (povšimněte si rozdílu mezi prodáno/distribuováno).

- Pokud máte PS3 verzi Skyrimu a nemůžete se dočkat stahovatelných přídavků, které jsou na Xbox Live už dávno, tak máme pro vás dobrou zprávu. Blíží se. Dragonborn vyjde 12. února, Hearthfire bude 19. února a Dawnguard 26. února.

- Jste sběrači achievementů na Xbox Live? Tak teď je můžete sbírat také díky téhle hře pro browser. A zadarmo.

- Vývojáři Trion World oznámili, že MMO střílečka Defiance vyjde globálně 2. dubna a to jak na PC, PS3, tak i X360. Musejí to stihnout, protože 15. dubna se začíná v americe vysílat televizní seriál Defiance, který má být příběhově se hrou provázán. Můžete se podívat i na trailer.

- Pamatujete si na scénu mučení z E3 video při představování Splinter Cell Blacklist? Tak ta už ve hře nebude. Prý byla příliš kontroverzní. Prý se lidem nelíbilo, jak brutální se série Splinter Cell stala. Pche.

- Kooperativní střílečka Fuse od Insomniac měla původně vyjít v březnu 2013, ale zdá se, že vydání bylo posunuto možná až za duben. Vyjít by měla mezi dubnem a červnem, oznámilo EA na setkání s investory.

- Pokud už dávno nestudujete, určitě znáte klasiku Alien Breed. Tahle akční klasika všech klasik od Team17 se vrací a to přímo na PlayStation Network. K dispozici bude na PSN v Evropě již 6. února. Juchaaaaj!

- Je libo soundtracky ke hrám od Bethesdy? Ta totiž dala na iTunes sedm soundtracků k jejich hrám. Z The Elder Scrolls série si můžete koupit OST k Morrowindu, Oblivionu nebo Skyrimu. Také nechybí Fallout 3 a Fallout: New Vegas. K nim ještě připočtěme soundtrack k Dishonored a Rage. Všechny stojí okolo 10 dolarů, což není málo. Skyrim dokonce 16 dolarů.

- Director's Cut velmi opomíjené hry Deadly Premonition vyjde v Evropě 19. dubna a to pouze na PlayStation 3.

- Garnet Red verze supertenkého PlayStation 3 se bude prodávat v Evropě a Japonsku. Kromě toho, že dostanete konzoli v červené barvě bude také přibaleno God of War: Ascension. Jde o verzi PS3 s 500GB diskem a kromě Ascension je přibalena také God of War Saga - tedy ÚPLNĚ všechny hry God of War série. Cena? 350 dolarů, tedy 6600 Kč zhruba. Zatím netušíme, zda se balení dostane i do ČR.

Comments