If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Dobré ráno s Eurogamerem - pondělí, 6. března

Česká cena Xbox Game Pass, únik hrdinů For Honor, proč ne Tekken cross-play...

"Dobré ráno s Eurogamerem" vychází ve všední dny obvykle v 6:15 či v 9:15 a stručně shrnuje poslední aktuality z videoherního světa, abyste měli co číst cestou do školy, zaměstnání nebo doma u snídaně. Doporučujeme vám také přihlásit se k odběru pravidelného emailového newsletteru.

- Zástupce českého Microsoftu nám oficiálně potvrdil, že cena Xbox Game Pass je u nás opravdu jen 149 Kč měsíčně, nešlo tedy o chybu.

- Indie stealth hry Aragami se jen na Steamu už prodalo 100 tisíc kusů, odměnou za to editor levelů a podpora Steam Workshopu.

- O Switch byl na Xzone větší zájem než v době startu o Wii U, Wii či 3DS, uvedl Martin Schovanec.

- Resident Evil 7 původně nebyl vyvíjen pro virtuální realitu, přiznal výrobce, k podpoře VR se rozhodli až později díky její zajímavosti.

- Tekken 7 nebude podporovat online klání napříč platformami, protože Microsoft ani Sony z bezpečnostních důvodů nedovolují mít své konzole v té samé P2P síti jako jiné konzole (kdežto Rocket League nejede přes P2P), vysvětlil ředitel tvůrců Katsuhiro Harada.

- Uniklo, že prvními dvěma dodatečnými hrdiny pro For Honor mají být Ninja a Centurion.

- Na cheatery právě ve For Honor si v nadcházejícím týdnu posvítí UbiSoft: nejprve dostanou varování a pak zablokování uživatelského účtu, buď dočasně nebo natrvalo.

- Xboxový boss Phil Spencer by rád zase na něčem spolupracoval s Remedy, ale připomněl, že je mnohem lepší, když to funguje na pravidelné bázi jako s tvůrci Forza Horizon z Playground Games, než nárazově na jedné hře za delší dobu.

- Posily hledají tvůrci letošního Call of Duty ze Sledgehammer Games, zejména animátora, aby udělal "in-game záběry a filmečky té absolutně nějvyšší kvality", požadována dvouletá praxe a schopnost realisticky rozpohybovat člověka.

- Už hrajeme plnou verzi Styx: Shards of Darkness pro recenzi, embargo vyprší 14. března.

Comments