If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Dobré ráno s Eurogamerem - pondělí, 6. května

Beyond také česky?, MP trailer BF4, včely v Arma 3, Xzone na Chodově otevírá, v Koreji hry na úrovni drog...

- Teď, po potvrzení češtiny do The Last of Us, se hladoví hráči začínají ptát i na jinou spekulovanou lokalizaci pro PS3 a to podzimního Beyond: Two Souls. Ca na to domácí Sony? "Ke spekulacím a domněnkám týkajících se hry Beyond se nebudu vyjadřovat," odpověděl nám PR manažer Jakub Holý.

- Obchod Xzone oficiálně otevřel v Praze svou druhou prodejnu (i místo pro osobní odběr). Najdete ji na Chodově v OC Růže (přes silnici proti OC Chodov). Na nové prodejně najdete také hráčský koutek s našlapaným "železem" ve spolupráci s Mironetem a můžete si tam vyzkoušet např. Crysis 3. Jak otevření popisuje Xzone? "Konečně si budou moci i zákazníci z této části Prahy koupit na kamenném krámě hry s dárky od Xzone. A i zde platí pravidlo, že máme na pobočce stejné ceny jako na internetu. Budeme se na vás těšit."

- Krátce před konáním E3 v červnu by se měl objevit multiplayerový trailer z Battlefield 4, tvrdí zdroj fanstránky BF4Central, který předtím věděl o jeho odhalení předčasně.

- Studio TimeGate najaté na Aliens: Colonial Marines a dříve mající na svědomí Section 8 požádalo o ochranu před věřiteli kvůli svým dluhům a to i takovým, jako 35 dolarů místní pizzerii. Jeho nynější F2P hra Minimum měla být původně standardním projektem a Square Enix jeho vydavatelem, když za něj vynaložili už tři miliony dolarů.

- Cyberpunk 2077 od CD Projektu se nemá podobat Blade Runnerovi, nýbrž mít v sobě nádech filmů Quantina Tarantina.

- Politik v Jižní Koreji předložil návrh zákona, který staví hry na stejnou úroveň jako alkohol, drogy a automaty, protože prý způsobují stejnou závislost a proto by prý měly být přísně regulovány.

- Věděli jste, že v Arma 3 vrhají stíny i obyčejné včely? ;)

- Vůbec první krabicová verze Minecraftu, pro Xbox 360, už má oficiální datum pro ČR: 5. července 2013. Domácí Microsoft k tomu doplnil: "Součástí balení je dvoudenní Zlaté členství Xbox LIVE, díky kterému si každý může vyzkoušet naplno kostičkový svět také online s přáteli. Připojení ke službě Xbox LIVE Vám umožní stažení nejnovějšího obsahu ze stále se vyvíjejícího světa kostek. Hra samotná je již oblíbená milióny hráčů na celém světě. Nováčkům dává příležitost tento svět objevovat, stavět i dobývat, každý hráč má zároveň možnost si zvolit, zda bude světem Minecraftu putovat sám nebo ve společnosti přátel, ať už online nebo přímo na stejné konzoli. Tvůrci navíc slibují množství herních úprav pro hraní na konzoli Xbox 360."

- Zdá se, že v Destiny asi budou mikrotransakce, aspoň je má na starosti ředitel Activisionu starající se o tuto značku Bungie, v jehož popisu práce je mimojiné "modelování monetizace".

- Hypermax dal vědět, že na Steamu je již ke stažení čtvrté DLC pro akční hru Painkiller: Hell & Damnation, nazvané „Full Metal Rocket". Tento nový obsah za 4 eura se soustředí především na hru více hráčů a nabízí tři původní mapy předělané do vysokého rozlišení, nové multiplayerové skiny, brutální nepřátele a novou zbraň, jakož i novou variantu režimu Přežití.

- Námět pro Warner Bros, až se budou příště rozhodovat, co licencovat do další LEGO hry: co takhle seriál Breaking Bad z kostiček?

Comments