If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Dobré ráno s Eurogamerem - středa, 1. února

Celovečerní dokument k Ghost Recon, Horizon Zero Dawn je hotovo, rekordní čísla Super Mario Run a další.

"Dobré ráno s Eurogamerem" vychází ve všední dny obvykle v 6:15 a stručně shrnuje poslední aktuality z videoherního světa, abyste měli co číst cestou do školy, zaměstnání nebo doma u snídaně. Doporučujeme vám také přihlásit se k odběru pravidelného emailového newsletteru.

- Diskové vydání Hitman Complete First Season má ještě jeden trailer než ten, který jsme publikovali včera. A je také o dost zábavnější.

- Mobilní hru od Nintenda Super Mario Run si stáhlo stěží uvěřitelných 78 milionů lidí. Z těch 78 milionů si 4 miliony lidí zaplatilo unlock poplatek, což je zhruba pět procent. Hra se Super Mariem je k dispozici na iPhone a iPad od prosince a 40 milionů lidí si hru stáhlo za pouhé čtyři dny. K dispozici je zdarma první svět, další je třeba odemknout za peníze.

- PlayStation VR hra Psychonauts už má datum vydání. Psychonauts in the Rhombus of Ruin, jak se přesně jmenuje, vyjde 21. února. Odehrává se přesně po událostech Psychonauts.

- Shovel Knight vyjde na Nintendo Switch v březnu. Alespoň to tvrdí oficiální stránka Nintendo, ačkoli to ještě nikdo úplně oficiálně nepotvrdil.

- Final Fantasy XII: The Zodiac Age má už své datum vydání. Square Enix při příležitosti konference oslavující třicet let Final Fantasy prozradili, že hra vyjde v červenci. Jde samozřejmě o HD remaster klasiky z PlayStation 2.

- Hráči Elite Dangerous našli další místo s mimozemskými pozůstatky. Hráči se dlouhodobě snaží najít ve hře důkazy o existenci mimozemšťanů a zdá se, že tvůrci jim něco hodně zajímavého skutečně připravili.

- Horizon: Zero Dawn je už oficiálně GOLD, což znamená, že je hra hotová.

- Ubisoft vydá celovečerní dokumentární film k Ghost Recon Wildlands, kde budeme sledovat osudy skutečných lidí, které ovlivnila drogová válka v Bolívii, kde se Wildlands odehrává.

Comments