If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Dobré ráno s Eurogamerem - středa, 10. ledna

Beta Sea of Thieves, jiná vize Sony než EA, lokalizace Comgadu, Humble pro sirotky...

"Dobré ráno s Eurogamerem" vychází ve všední dny obvykle v 6:15 či v 9:15 a stručně shrnuje poslední aktuality z videoherního světa, abyste měli co číst cestou do školy, zaměstnání nebo doma u snídaně. Doporučujeme vám také přihlásit se k odběru pravidelného emailového newsletteru.

- Uzavřená beta Sea of Thieves začne 24. ledna a potrvá pět dnů. Přístup budou mít všichni předobjednávající a ti, kteří se připojili do Insider programu do 1. prosince. Sice to ještě nebude plná verze, ale má jít o pořádnou ochutnávku, o čem všechno bude. NDA už nebude uplatněno.

- Humble Bundle pro sirotky nabízí za dvacku Rising Storm GOTY, Killing Floor, české Blackhole a IL2 Sturmovik 1946, za dvě stovky Killing Floor 2, Kings Bounty v platinové edici a Homefront The Revolution, za padesát korun více Rising Storm 2 Vietnam a Call to Arms.

- Nový prezident Sony Interactive Entertainment, John Kodera, si otevřel účet na Twitteru. Ubezpečil fanoušky bojící se o singleplayerové příběhové hry, že oni neberou "hry jako služby", vize Sony je prý totálně odlišná než ta EA. Chce, aby PlayStation byla tím nejlepším místem pro hraní.

- Nějaká ta statistika ohledně lokalizací od Comgadu:

- Brzký update 1802.180105-1503 firmware Xbox One, který už mají členové Alpha Insiders, umožní zapnout online status Do Not Disturb, aby vás nikdo neotravoval notifikacemi a pozvánkami, když jste ponořeni do hraní něčeho.

- První veřejné hratelné demo bojovky Soul Calibur 6 je na veletrhu CES 2018 a bude i na japonském EVO 2018, Bandai Namco stále počítají s letošním vydáním pro PS4, X1 a Steam.

- Datamineři vytěžili detaily, o čem by měla být valentýnská událost do Destiny 2 neboli Crimson Day.

- Microsoft popřel, že by studio The Coalition dělalo novou značku a nechal nedávnou teaser stránku na toto téma odstranit, prý se nadále "exkluzivně soustředí na Gears of War".

- 85% sleva na příběhové epizody do Deus Ex Mankind Divided na PlayStation Store, každá jen za dolar, a Season Pass jen za 5 dolarů.

- Nintendo žaluje japonskou mobilní herní firmu Colopl o 40 milionů dolarů, protože prý porušila jeho pět patentů.

- Off-topic: první trailer na hororový film Hellraiser Judgment:

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments