If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Dobré ráno s Eurogamerem - středa, 11. října

Odbyt Tekken 7, něco k Overwatch, inovace mapy Counter-Strike, mody do Warhammer 2...

"Dobré ráno s Eurogamerem" vychází ve všední dny obvykle v 6:15 či v 9:15 a stručně shrnuje poslední aktuality z videoherního světa, abyste měli co číst cestou do školy, zaměstnání nebo doma u snídaně. Doporučujeme vám také přihlásit se k odběru pravidelného emailového newsletteru.

- Dva miliony kusů se podařilo vyexpedovat na trh červnové bojovce Tekken 7. To je určitě úspěch, protože Bandai Namco předpokládali toto číslo do konce března 2018, a přitom ho dosáhli už ke konci září.

- Blizzard hledá grafika pro nějaký ještě neoznámený projekt a vyžaduje od něj, aby dokonale znal Overwatch. Že by nějaká odbočka pro mobily, singleplayerová kampaň nebo něco podobného?

- Jedna z nejslavnějších multiplayerových map všech dob, Dust2 z Counter-Strike, dostane aktualizovanou verzi. Brzy má být dostupná pro testery, zatím máme jen obrázek, pro všechny asi v listopadu:

- Datum pekelného hororu Agony upřesněno na 30. března 2018 (odklad z Vánoc).

- Odhaleny trofeje z Need for Speed Payback.

- Vyrobit Final Fantasy 15 pro PC je dle tvůrců 100x snazší než předtím pro konzole.

- Původní Dishonored slaví páté narozeniny:

https://twitter.com/mingvvay/status/917465529287405570

- Creative Assembly oficiálně otevřeli Steam Workshop pro Total War: Warhammer 2 a hned tam je dostupná téměř tisícovka modů. Nejpopulárnější jsou ty pro flexibilnější kameru (dovolí přiblížit více k bojišti a naopak i do větší výšky), balíček vlastních map s novými animacemi a skiny.

- Ve Francii se zatím prodalo 390 tisíc kusů Nintendo Switch, praví francouzský magazín Les Echoes, který odhaduje globální odbyt na pět milionů. Berme to ale jako jen neověřená čísla, která jsou v řadě ohledů podezřelá.

- Dynasty Warriors budou na PS4 Pro a X1X mít dva režimy (jako NioH), buď v 60fps a HD rozlišení, nebo 30fps a dynamické 4K.

- 13 minut už z anglické verze Code Vein:

- Kolik že si připravit prostoru na konzolovou verzi RAID World War 2? Vystačí si na PS4 s pouhými 8 GB, což jen potvrzuje nářky na zastaralou grafiku.

- Microsoft oficiálně potvrdil, že mobily Windows Phone jsou definitivně mrtvé.

- Z distribuce byla odstraněna Forza Motorsport 5, opět kvůli vypršení práv na obsaženou hudbu.

- Nový plakát na prosincový film Star Wars: The Last Jedi, společně s novým trailerem:

Comments