If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Dobré ráno s Eurogamerem - středa, 12. dubna

Overwatch update s PvE módem, celý příběh Destiny, PC beta Battlezone nebo World of Tanks s 60 hráči naráz.

"Dobré ráno s Eurogamerem" vychází ve všední dny obvykle v 6:15 či v 9:15 a stručně shrnuje poslední aktuality z videoherního světa, abyste měli co číst cestou do školy, zaměstnání nebo doma u snídaně. Doporučujeme vám také přihlásit se k odběru pravidelného emailového newsletteru.

- Unikly informace o Insurrection updatu do Overwatch, ve kterém bude kooperativní PvE mód pro čtyři lidi a také nové skiny pro postavy a spreje. Zde se můžete podívat na uniklý trailer.

- PvP mód pro Nioh už má své datum vydání. Bude podle vydavatele k dispozici od 2. května pro všechny majitele hry zdarma. Ve stejný den vyjde ale i první placené DLC Dragon of the North obsahující nové oblasti, zbraně, postavy a další.

- Chtěli byste zjistit, o čem je příběh Destiny, než vyjde dvojka, protože jste například PC hráči? Tohle video celý příběh velmi přehledně shrnuje.

- Retro tanková střílečka Battlezone bude mít na PC betu od příštího týdne. Začne ve středu 19. dubna. Poběží týden a bude k dispozici po přihlášení na Battlezone stránkách. Hra bude také podporovat jak HTC Vive, tak Oculus Rift.

- Mario Kart 8 Deluxe se vejde do interní paměti Nintendo Switch a to docela pohodlně. Hra totiž bude zabírat pouze 6,75 GB paměti, jak odhalil německý Amazon.

- Ve World of Tanks je nový herní mód s názvem Frontline. Ten je k dispozici na serveru Sandbox a obsahuje epické souboje 30 versus 30 na bitevní ploše o rozloze 9 km2, kde jeden tým útočí a druhý se snaží hájit svoje území.

- PlayStation potvrdilo, že v Gran Turismo Sport bude také značka Porsche.

- Na Xbox One si už díky zpětné kompatibilitě zahrajete také Call of Duty: Black Ops 2.

Comments