If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Dobré ráno s Eurogamerem - středa, 14. října

Nenadálé vydání No Man's Sky?, měny na Steamu, dabéři Minecraftu, update Batmana...

"Dobré ráno s Eurogamerem" vychází ve všední dny obvykle v 6:15 nebo v 9:15 a stručně shrnuje poslední aktuality z videoherního světa, abyste měli co číst cestou do školy, zaměstnání nebo doma u snídaně. Doporučujeme vám také přihlásit se k odběru pravidelného emailového newsletteru.

- Majitelé původní originálky Wasteland 2 na PC z loňska si už mohou ze Steamu či GOG stáhnout bezplatný update na Directors Cut edici (to samé, za co konzolisté nyní platí plnou cenu).

- Chystá na nás Sony překvapení, že na Paris Games Week koncem října oznámí něco ve smyslu, že "od této chvíle si můžete koupit / stáhnout No Man's Sky"? Naznačuje to bližší upřesnění okna vydání na Amazonu, viz notifikace o období někdy mezi 27.10 - 9.11., kterou obdrželi zákazníci s předobjednávkou. Tímto by Sony vytřela zrak všem kritikům, že na Vánoce nemá žádné PS4 exkluzivity.

- Na Steamu půjde od přelomu roku platit mnoha novými měnami, ale česká koruna mezi nimi bohužel není. Přednost dostal peruánský sol, indická rupie, jihoafrický rand, kolumbijské peso či saudský riyal.

- Star Wars Battlefront nebude nativně podporovat hlasovou komunikaci, musíte na PC k tomuto účelu využít některý z externích programů.

- Za pomoc při testování bety poděkovali i tvůrci Rainbow Six Siege ("každá chyba, na kterou narazíte při testování, znamená o chybu méně v plné verzi"), každý účastník za odměnu dostane speciální skin pro zbraň.

- Seznamka s dabéry většinou chválené (GameSpot 7/10, IGN 73%, GameInformer 82%) úvodní epizody Minecraft: Story Mode.

- DLC pro golf Rory McIlroy PGA Tour s novými postavami či hřišti budou vycházet zdarma až do března, slíbili EA.

- Divize Resident Evil v Capcomu se soustředí na virtuální realitu, je tedy pravděpodobné, že sedmička ji bude podporovat.

- Koncepty z české hry Novus Inceptio pro GDS:

- Batman: Arkham Knight dostal update, který dovoluje vybrat si kteroukoli se sedmi postav pro hraní Combat AR Challenges. Dle tvůrců šlo o jednu z nejžádanějších vlastností od hráčů. Všichni mohou nyní hrát za čtveřici ze základní hry (Robin, Catwoman, Nightwing, Azrael), ty další závisí na tom, které DLC si pořídili.

- Zajímavý průzkum, kolik článků v herních médiích vygenerovaly letní herní výstavy jako Gamescom, PAX Prime či E3 a která z nich je nejvlivnější.

- 62 procent redaktorek pracujících v technologických magazínech dle výsledků jiné ankety muselo čelit sexuálnímu obtěžování (verbálnímu či online). Dozvěděli jsme se to pár dnů po rezignaci spoluředitelky tvůrců Everybody's Gone to the Rapture, která trpí degenerativní nemocí kvůli velkému stresu i sexismu v herním průmyslu.

- Závěrem dva tweety týkající se hlavní události týdne, datadisku pro Zaklínače 3:

Tagged With
About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments