If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Dobré ráno s Eurogamerem - středa, 17. dubna

FC3 Blood Dragon později, za ban v The War Z pokusným králíkem, odbyt Dark Souls, české ceny sběratelek AC4...

"Dobré ráno s Eurogamerem" vychází každý všední den obvykle v 7:15 (nebo výjimečně během dne) a stručně shrnuje poslední aktuality z videoherního světa, abyste měli co číst cestou do školy, zaměstnání nebo doma u snídaně. Doporučujeme vám také přihlásit se k odběru pravidelného emailového newsletteru.

- Playman se na náš dotaz opravil dřívější info: krabicovka Far Cry 3: Blood Dragon u nás bude asi zpožděna oproti digitální verzi (1.5.).

- Název TITAN si jako ochranou známku zaregistrovali Respawn Entertainment, zakladatelé série Call of Duty. Že by šlo o název jejich ještě neohlášené FPS pro EA?

- Sony podle svých slov už má interně stanoven termín premiéry PlayStation 4.

- Nintendo bude dnes v 16:00 vysílat svůj pořad Nintendo Direct, kde určitě oznámí nějaké novinky pro Wii U, Wii či 3DS.

- Prvnímu dílu Dark Souls se dosud povedlo celkově prodat necelé dva a půl miliony kusů, což není zase tak vysoké číslo, jak jsme si mysleli, ale From Software a Namco to nemusí trápit, protože měli mnohem nižší náklady na vývoj než jiné hry.

- Proč Battlefield 4 ignoruje pohybové ovladače? Protože podle DICE jde jen o pozlátko a protože je nezajímají věci, které neudělají hru lepší.

- Nějaký budoucí přídavek pro BioShock Infinite (pracovně nazvaný DLCA) přinese minimálně desítku nových achievementů a Steam je vykecal.

- Už jsou známy české ceny u sběratelských edic Assassins Creed 4 (PC Buccaneer za 1999 Kč / Skull za 1499 Kč, konzolové za 2499 Kč / 1899 Kč) a Xzone je zařadilo do předprodeje.

- Fanoušci Thiefa podepisují petici za dabéra Stephena Russella, jehož hlas mají s Garrettem asociovaný z prvních tří dílů.

- Arma 3 Alpha dostala update 0.54 s implementací nové technologie pro mlhu, nastavitelnými stanovišti parťáků a opravami stability hry.

- První přídavnou postavou do bojovky Injustice se stane Lobo:

- Remake Age of Empires II HD se stal králem hitparády na Steamu za minulý týden, následovaný Bioshock Infinite, Defiance a Company of Heroes 2. BioShock se drží i na špičce britské hitparády a to už po třetí týden v kuse, hned za ním jsou Tomb Raider a Luigi's Mansion 2. To v Německu dle tamního žebříčku pořád nejvíce frčí SimCity a Starcraft 2: Heart of the Swarm.

- Z početné skupiny zabanovaných hráčů The War Z by se mohli stát pokusní králíci. Tvůrci ze studia Hammerpoint by je chtěli zavřít na pár speciálních serverech, jakémsi vězení, kde budou ořezána jejich práva (nesmí se připojit do klanů či účastnit žebříčků atd.) a kde se budou testovat anticheatovací technologie. Pokud jste psali na oficiální fórum The War Z, hackeři z nedávného útoku mohli ukrást název vaší emailové adresy.

- Plošinovce Fez se na Xbox Live Arcade podařilo prodat 200 tisíc kusů, prozradil její tvůrce na blogu před nadcházející konverzí na ostatní platformy.

- Sony Online uvedla aplikaci Planetside 2 Mobile Uplink pro iOS a Android, která nejenže zobrazuje statistiky a stav serverů, ale také umožňuje hlasovou komunikaci s přáteli, kteří momentálně hrají.

- Další nezávislé zdroje potvrdily CVG, že představení nového Xboxu vážně proběhne toho spekulovaného 21. května.

Comments