If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Dobré ráno s Eurogamerem - středa, 18. ledna

Upřímně o Final Fantasy 15, Humble Best of 2016 Bundle, ovladače RE7, péčko Battleborn...

"Dobré ráno s Eurogamerem" vychází ve všední dny obvykle v 6:15 či v 9:15 a stručně shrnuje poslední aktuality z videoherního světa, abyste měli co číst cestou do školy, zaměstnání nebo doma u snídaně. Doporučujeme vám také přihlásit se k odběru pravidelného emailového newsletteru. ¨

- Upřímný trailer na Final Fantasy 15 jako vždy pobaví:

- Humble Best of 2016 Bundle přináší od 1 dolaru Else Heart.Break, Evoland 2 a Victor Vran, od 4 dolarů výše Rust (Early Access), Shadowrun: Hong Kong - Extended Edition (!) a Stronghold Crusader 2 (!), a od 10 dolarů výše navíc ještě Homeworld Remastered Collection. Mazejte sem.

- Battleborn našel novou cestu, jak na sebe upozornit: kresleným pornem na motivy postav ze hry. Na Redditu má dokonce zvláštní kategorii, kam odkázal samotný Randy Pitchford. Klikat na vlastní nebezpečí!

- Unikly trofeje Resident Evil 7, nejsou ani takovým spoilerem, jak byste mysleli.

- AMD vypustilo ovladače optimalizované právě pro Resident Evil 7, vedle oprav v dalších hrách. Verze 17.1.1 je ke stažení odsud.

- Vydání Little Nightmares upřesněno na 28. dubna pro PS4, X1 a PC.

- Ve studiu Playdead stojícím za indie hity Limbo či Inside to vřelo: dva spoluzakladatelé mezi sebou válčili, komunikovali jen skrz právníky, jeden se nechal vyplatit za poloviční podíl ve firmě, jejíž hodnota se těžko odhadovala atd.

- Nintendo nepřesvědčilo investory ani s odstupem několika dnů po představení Switch: akcie stále padají, reportuje Bloomberg citovaný NintendoLife. Kritické pro úspěch budou dle analytiků úvodní dva týdny na trhu, kdy musí prodat dva miliony kusů, aby firma dostála plánům.

- Kombinované tržby z PlayStation Plus a Xbox Live mohly vloni dosáhnout 3 miliardy dolarů, odhaduje report analytické firmy SuperData, která do toho započítala odbyt plných verzí digitálek či mikrotransakce.

- Z téhož zdroje pochází jiný zajímavý, leč stále neofciální údaj: Xbox One měl mít na konci 2016 zhruba 26 milionů prodaných kusů. Prodeje v 2016 prý oproti 2015 poklesly, ale když se vezme jen prosinec, tak to dle Microsoftu naopak narostly.

- Stáří nestáří, 2K vypustili výukové video pro Civilization 6, jak správně používat svou armádu:

Comments