If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Dobré ráno s Eurogamerem - středa, 2. září

Počet disků Mad Max, easter egg v MGS5, Tom Clancy v Humble Bundle...

"Dobré ráno s Eurogamerem" vychází ve všední dny obvykle v 6:15 nebo v 9:15 a stručně shrnuje poslední aktuality z videoherního světa, abyste měli co číst cestou do školy, zaměstnání nebo doma u snídaně. Doporučujeme vám také přihlásit se k odběru pravidelného emailového newsletteru.

- V Metal Gear Solid 5 je schován malý easter-egg týkající se P.T. neboli Silent Hills. Z rádia se najednou spustí to samé, co znělo ve zrušeném hororu. Tady je návod, jak se k tomu přesně dostanete:

- Z Cenegy nám včera konečně dorazila hra Mad Max na recenzi, má čtyři disky:

- Kolegové z britského EG rozdávají 4000 vstupenek do zkušební verze Company of Heroes 2: The British Forces.

- Nové Humble Bundle je ve znamení her od Toma Clancyho a dokonce obsahuje i vstupenku do MP bety nového Rainbow Six Siege.

- Zářijové PS Plus hry zdarma jsou od včerejška k dispozici, mají tyto velikosti: Grow Home 825 MB, Super Time Force Ultra 611 MB, Xeodrifter 53 MB, Teslagrad 805 MB, Twisted Metal 13,6 GB a La Mulana EX 251 MB.

- Ke stažení už je ten slibovaný letní patch pro Battlefield 4, navíc do hry přibylo i Night Operations DLC s noční mapou Zavod: Graveyard Shift a úpravami vybalancování.

- Sběratelská krabicovka Journey pro PS4 by měla vylézt 2. října a obsáhnout i další hry Fl0w a Flower.

- Vychází aktualizace World of Tanks s novými japonskými tanky a dvacítka dřívějších byla převedena do HD kvality.

- Square Enix uvažují, že by přes zpětnou kompatibilitu rozchodili Deus Ex: Human Revolution na Xbox One.

- Už brzy odstartujeme nový originální seriál Eurogameru, ve kterém se vám každý z českých distributorů svěří s plány na nadcházející podzimní sezonu, od kterých her si toho nejvíce slibuje či co speciálního k nim chystá.

Comments