If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Dobré ráno s Eurogamerem - středa, 20. září

Shadow of Mordor za stovku, logo Insomniac, Battlefield 1 zdarma, předplatné YouTube streamů...

"Dobré ráno s Eurogamerem" vychází ve všední dny obvykle v 6:15 či v 9:15 a stručně shrnuje poslední aktuality z videoherního světa, abyste měli co číst cestou do školy, zaměstnání nebo doma u snídaně. Doporučujeme vám také přihlásit se k odběru pravidelného emailového newsletteru.

- Studio Insomniac (naposledy Spider-Man pro PS4) má nové logo, to staré se nám tedy líbilo více:

- Humble Very Positive Bundle přináší Shadow of Mordor GOTY edici za stovku (spolu s Oxenfree a dalšími hrami), případně za 67 eur i nové pokračování Shadow of War s tričkem.

- Majitelé Gold účtů na Xbox Live si tento víkend budou moci zdarma zahrát Battlefield 1, což se děje krátce před příchodem DLC In the Name of the Tsar.

- Nier Automata bude mít pokračování, naznačuje nábor scénáristů pro nějaký související projekt ve Square Enix.

- Už je teď možné pre-loadovat otevřenou betu PvP režimu Ghost Recon Wildlands (pro Xbox One zde), nové video o herních třídách:

- Robinson The Journey od Cryteku díky patchi začalo nově podporovat i headset HTC Vive, předtím existovalo jen pro Oculus a PSVR.

- NBA 2K18 dostalo nouzový patch, který řeší problém s mazáním postupu v kariéře na Xbox One.

- Předělávka Final Fantasy 9 pro PS4 byla včera oficiálně potvrzena a bleskově hned i vyšla. Stojí 21 eur, s PS Plus o něco méně.

- YouTube Gaming zavádí po vzoru Twitch nový model předplatného, tzv. Sponsorships, kdy zaplatíte 5 dolarů měsíčně a budete tím podporovat své oblíbené streamery, za což dostanete nějaké drobné bonusy do chatu. Nahrazuje to dřívější placené kanály (za dolar měsíčně), které se neujaly, protože je prý používalo jen jedno procento uživatelů.

- Dynasty Warriors 9 vyjdou pro PC, PS4 a X1 na západních trzích začátkem roku 2018:

- Na GOG je krátkodobě bezplatně ke stažení PC verze klasiky Oddworld: Abe's Oddysee.

- Episode Shadow je DLC, které v den vydání dostanou všichni majitelé Sonic Forces. Budou to tři levely o postavě Shadow a jejím vztahu s hlavním záporňákem Infinite.

Comments