If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Dobré ráno s Eurogamerem - středa, 23. listopadu

PC patch na Dishonored 2, multiplayer ve Watch Dogs 2 už běží a nové hry v rámci Xbox Live Gold.

"Dobré ráno s Eurogamerem" vychází ve všední dny obvykle v 6:15 nebo v 9:15 a stručně shrnuje poslední aktuality z videoherního světa, abyste měli co číst cestou do školy, zaměstnání nebo doma u snídaně. Doporučujeme vám také přihlásit se k odběru pravidelného emailového newsletteru.

- Multiplayer ve Watch Dogs 2 konečně začíná fungovat. PS4 servery byly aktivovány včera ve tři hodiny odpoledne, Xbox One servery by měly být nahozeny přes noc, takže teď už by měly být v provozu. Můžete hledat kooperativní partnery, nahackovat se do světa jiných hráčů a nacházet cíle na Bounty Hunts.

- Jimmy Fallon a NASCAR závodníci hrají Mario Kart 8.

- Pamatujete si, jak šéf výroby v Remedy naznačoval, že brzy uvidíme nějaký nový trailer a všichni si mysleli, že to bude nějaká nová hra, kterou představí na The Game Awards? Tak prd, bylo to bohužel jen tohle.

- Pokémon Sun and Moon se prodalo jenom v Japonsku za první tři dny přes 2 miliony kopií, což jen ukazuje, jak jsou Pokémoni obrovská značka.

- Jaké hry dostanete v prosinci k Xbox Live Gold? Na Xbox One to bude Sleeping Dogs: Definitive Edition, hororová hra Outlast a na X360 Burnout Paradise, která je nově zpětně kompatibilní, takže si ji zahrajete i na Xbox One.

- PC patch na lepší výkon Dishonored 2 je tady. Obsahuje podle popisu několik "optimalizačních vylepšení". Kompletní seznam oprav najdete na Steamu. Je tam toho spousta.

- Patch pro PS4 Pro verzi Overwatch způsobuje podivný bug, kdy mizí energy bar a jména spoluhráčů a nepřátelé mohou náhodně mizet.

- Nové rozšíření The Division: Survival vychází dnes na Xbox One a PC, 20. prosince pak bude k dispozici také na PS4.

Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings .

About the Author

Ales Harazim

Contributor

Comments