If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Dobré ráno s Eurogamerem - středa, 23. října

Na torrentech se objevila PC verze GTA 5, délka kabelu Kinectu, AAA hra Battlefield na mobily a další.

"Dobré ráno s Eurogamerem" vychází ve všední dny obvykle v 6:15 nebo v 9:15 a stručně shrnuje poslední aktuality z videoherního světa, abyste měli co číst cestou do školy, zaměstnání nebo doma u snídaně. Doporučujeme vám také přihlásit se k odběru pravidelného emailového newsletteru.

- Microsoft odhalil přesné rozměry spojené s Xbox One. Mezi jinými například už víme, jak dlouhý bude kabel ke Kinectu. Na délku má Xbox One 33,3 centimetrů, do hloubky má 27,4 centimetrů a vysoký je 7,9 cm. Kinect má nejdelší stranu 24,9 centimetrů, do hloubky má 6,6 centimetrů a na výšku 6,7 centimetrů. Kabel má dlouhý 2,9 metrů, což by mělo snad stačit všem.

- Na torrentech se objevila PC verze Grand Theft Auto 5. Má 18 GB a pokud si ji stáhnete, stáhnete si krásných 18 GB plných malware virů. GTA 5 Full PC Game + Crack, jak se objevilo na torrentech, rozhodně není ta hra, na kterou tak moc čekáte. Zábavné je, že těch 18 GB už postahovalo tisíce lidí...

- Sony přiznalo, že testovalo k PS4 gamepad, který by měl podobné rozložení analogových páček, jako má gamepad u Xbox 360. Tedy že jedna analogová páčka je výš. Také zkoušeli mít obě analogové páčky vysoko, stejně jako gamepad k Wii U. Nakonec ale usoudili, že páčky vedle sebe fungují a je to poznávací znamení PlayStationu.

- Určitě jste četli článek o tom, jak drahé je PlayStation 4 v Brazílii v porovnání se zbytkem světa včetně České republiky. Jelikož ta zpráva docela obletěla svět, Sony se k tomu překvapivě vyjádřila. Manažer latinskoamerické pobočky Sony na PlayStation Blogu napsal, že oni za to nemohou, protože má Brazílie extrémně vysokou dovozní daň, která "není dobrá pro naše zákazníky a není dobrá ani pro značku PlayStation". Na daň jde 63 procent z celkové ceny, obchodníci mají 15,5 procent a samotné Sony připadá pouhých 21,5 procent.

- Pokud hrajete GTA Online, už tento týden se můžete těšit, že zbohatnete. Rockstar slibují, že již v tomto týdnu začnou vyplácet slibovaný půl milion dolarů pro vaši herní postavu. Tento týden má přijít první splátka v podobě 250 tisíc dolarů. Jinými slovy - konečně si koupíte pořádný bejvák, garáž a fáro.

- Uvnitř her Heavy Rain a Beyond: Two Souls jsou regulérní krátké animované filmy, které běhají v televizích ve hře. A jsou to opravdové skvosty, které tvoří studenti vizuální umělecké školy z Paříže a spousta z nich pak získala práci třeba v Pixaru. Pokud jste hry nehráli, tady se podívejte na čtyři krátké animáky a dole je jeden z nich.

- EA prý chystá nový Battlefield pro mobilní telefony, ale tentokrát má jít o opravdovou "high-end" hru. Prozradil to Frank Gibeau z EA pro New York Times a říkal, že má jít prostě o AAA hru ze série Battlefield, ale určenou pro tablety a chytré telefony. "Zkoušíme něco, co zatím nikdo nikdy neudělal."

- Na Steamu vyšla hra Dark Matter a mnozí si stěžovali, že jí chybí konec. Respektive všichni začali říkat, že je jednoduše nedokončená. Vývojáři InterWave Studios se hned začali bránit, že to není pravda, ale uznávají, že konec může "způsobit zmatení". Takže prý pracují na opravě.

Tagged With

Comments