If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Dobré ráno s Eurogamerem - středa, 25. října

Stronghold zdarma, ovladače pro Assassina, demo South Park, Sunset Overdrive 2?

"Dobré ráno s Eurogamerem" vychází ve všední dny obvykle v 6:15 či v 9:15 a stručně shrnuje poslední aktuality z videoherního světa, abyste měli co číst cestou do školy, zaměstnání nebo doma u snídaně. Doporučujeme vám také přihlásit se k odběru pravidelného emailového newsletteru.

- Nvidia vypustila nové ovladače 388.00 WHQL určené hlavně pro Assassins Creed Origins a Destiny 2. Oproti tomu pro Wolfenstein 2 nejsou záměrně, jelikož hra používá API Vulkan.

- GOG po příští dva dny zdarma rozdává starší strategii Stronghold HD a A.D. 2044.

- Nový South Park Fractured But Whole si můžete vyzkoušet v hodinové trial verzi pro konzole (o té PCčkové ani slovo). Dosažený postup pak lze přenést do plné verze.

- Dnes má přijít nějaké zásadní oznámení týkající se Metal Gear Survive.

- Blizzard představil nové způsoby, jak se díky sociálním funkcím spojit s přáteli v aplikaci Battle.net.

- Co byste řekli na případné Sunset Overdrive 2? Studio Insomniac by ho strašně rádo udělalo, ale nejprve musí najít vhodného vydavatele.

- Už je jisté, že PlayerUnknown's Battlegrounds vyjde pro Xbox One i krabicově. Termín konverze z PC má být oznámen již velmi brzy:

- 343 Industries se ohlédli, co vše se jim pokazilo při startu Halo: The Master Chief Collection.

- The Escapists 2 dostávají k příležitosti Halloweena DLC Wicked Ward s dýněmi, kostýmy a kostlivci, utíkat se tentokrát bude z opuštěné nemocnice, což je nová hororově laděná mapa, cena 4 eura.

- Halloween zavítá i do Fortnite (na rozdíl třeba od Destiny 2), vedle toho v updatu čekejte nové předměty a přizpůsobení postav.

- Microsoft počítal se zpětnou kompatibilitou dlouho dopředu, konkrétně už od roku 2007, kdy se mu povedlo rozběhnout 32bitový kód z X360 na hardware Xbox One. Ale hry z původního Xboxu nebudou mít achievementy.

- Vychází The Mummy Demastered pro PC i konzole, retro arkáda prý vzdávající odkaz zlaté éře hraní.

- Za předobjednávku Street Fighter 5 Arcade Edition dostanete výroční a nostalgické kostýmy.

- Switch začal potichu podporovat ovladač z Nintendo GameCube.

- Payday 2 bude možné hrát i na cestách díky Nintendo Switch:

Comments