If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Dobré ráno s Eurogamerem - středa, 26. srpna

Záběry z nového Striku Destiny, datum japonské Sony konference...

- Bungie bude dnes večer ukazovat nový Strike v Destiny, který bude součástí The Taken King přídavku. A poprvé je možné slyšet v ukázce Ghosta s novým hlasem. Původní hlas Petera Dinklage nahradil Nolan North, kterého určitě znáte jako Nathana Draka z Uncharted a pěkné řádky dalších her.

- Konami sice z krabic Metal Gear Solid 5 odstranili jméno Hideo Kojimy, ale například australský prodejce videoher to vyřešil alespoň takhle šalamounsky.

- V Jižní Koreji mají hodně zajímavou televizní reklamu na League of Legends. Marketingové oddělení si řeklo, že vlastně vůbec nepotřebují žádné záběry ze hry, což je poměrně odvážné a neotřelé.

- A když už jsme u League of Legends... říkali jste si někdy, jak to asi musí vypadat, když se hraje profesionální šampionát v největší hale v New Yorku v Madison Square Garden? Kotaku tam natočilo pár záběrů a musíme říct, že to vypadá skutečně epicky. Jakápak asi bude ta česká Blizzard akce v O2 Areně?

- Pokud to nevíte, Sony chystá v blízké době ještě jednu konferenci. Bude se konat v Japonsku a už oficiálně víme také kdy. Pokud z toho odkazu moc nevyčtete, protože vaše japonština potřebuje trochu oprášit, bude to v úterý 15. září a bude také streamována online. Koná se těsně před Tokyo Game Show.

Tagged With

Comments