If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Dobré ráno s Eurogamerem - středa, 26. září

Odemknutí Life is Strange 2, vozy do GTA Online, gratulace šéfa Xboxu, dívka do Dead or Alive...

"Dobré ráno s Eurogamerem" vychází ve všední dny obvykle v 6:15 či v 9:15 a stručně shrnuje poslední aktuality z videoherního světa, abyste měli co číst cestou do školy, zaměstnání nebo doma u snídaně. Doporučujeme vám také přihlásit se k odběru pravidelného emailového newsletteru.

- Ricardo Bare z Arkane Studios upřesnil jeho vyjádření ohledně budoucnosti série Dishonored: "Neřekl jsem nic o tom, že by Dishonored už nikdy nevyšlo. Jen jsem tím myslel, že na nejbližší budoucnost se nic takového nechystá".

- V kolik hodin se dnes odemkne první epizoda Life is Strange 2 v jednotlivých zemích světa? Pro nás platí šestá hodina večerní:

- Tento týden by měla Bethesda oznámit podrobnosti ohledně bety Fallout 76 a délky jejího konání.

- Xboxový šéf Phil Spencer pogratuloval Playground Games k vysokým hodnocením v recenzích Forza Horizon 4. Ocenil báječné odhodlání studia k vytvoření neuvěřitelné hry a série.

- Známe datum xboxové verze Free-2-Play střílečky Warface, od kdy bude přístupná pro kohokoli: 9. října. Dosud stála 25 eur za Founder Pack.

- Copak asi znamená Silent Hill Collection, který se objevil na PlayStation Store v Jižní Americe, konkrétně v Peru? Hra už totiž vyšla v roce 2012, nejspíš se tedy jedná pouze o něco s tamním rozjezdem streamovací služby PlayStation Now.

- Další vývoj hororu Friday the 13th přebírá nové studio Black Tower, protože to původní Illfonic už dokončilo veškerou práci dle smluv.

- Do Grand Theft Auto Online přibyly dva dopravní prostředky - Mammoth Patriot a Chariot Romero. Najdete je v obchodě Southern San Andreas Super Autos.

- Věděli jste, že Twitch má 15 milionů uživatelů za den a že se na něj průměrně dívají dvě hodiny denně? Uvádí to tiskovka NBA o jejich eSports lize.

- Vyšel South Park pro Switch, pokud by ho snad někdo vyhlížel:

- Odbočka Monster Hunter Stories pro iOS a Android je nyní dostupná už i na Západě (původně 3DS hra), na rozdíl od hlavní série v ní však monstra nelovíte, nýbrž se s nimi přátelíte.

- Japonský časák Famitsu představil novou dívku z Dead or Alive Xtreme: Venus Vacation, F2P PC hry. Jmenuje se Fiona a je princeznou:

- Do Destiny 2 včera přibyly nové multiplayerové módy a mapy.

- Port Mark of the Ninja: Remastered pro Switch venku 9. října s vylepšenou grafikou, cutscénami a novou postavou.

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments