If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Dobré ráno s Eurogamerem - středa, 27. září

Plakát The Last of Us 2, pre-load Warhammer 2, filmeček Halo Wars, DLC wrestleři...

"Dobré ráno s Eurogamerem" vychází ve všední dny obvykle v 6:15 či v 9:15 a stručně shrnuje poslední aktuality z videoherního světa, abyste měli co číst cestou do školy, zaměstnání nebo doma u snídaně. Doporučujeme vám také přihlásit se k odběru pravidelného emailového newsletteru. ¨

- Naughty Dog oslavili čtvrté výročí tzv. Outbreak Day, kdy se nákaza v The Last of Us rozšířila na masy, uvolněním nového PS4 tématu a plakátu na dvojku - link na high-res verzi tady.

- DoTA 2 zaznamenala tříleté minimum v počtu souběžných hráčů (838 tisíc), viníkem může být PUBG, předtím ho hrálo nejméně lidí ve 2014 (734 tisíc).

- Už je možné pre-loadovat Total War: Warhammer 2, plná verze se odemkne zítra, 28. září, v 8:30 středoevropského času. Naučit se ho hrát můžete s Total War Academy:

- Valve odstranili ze Steamu na 200 falešných či podvodných her.

- Bryan Cranston z Breaking Bad je údajně v hledáčku filmařů, kteří chystají převedení Uncharted na stříbrné plátno. Ztvárnit by samozřejmě nemohl nikoho jiného než Sullyho.

- Sci-fi horor Syndrome pro PSVR se objeví příští týden s vysokou cenovkou 40 eur.

- Vychází rozšíření Awakening of the Nightmare pro nepříliš úspěšné Halo Wars 2, což Microsoft oslavuje filmečkem:

- Zváni jste i k druhé epizodě druhé řady Batman The Enemy Within, která bude venku 3. října:

- Bandai Namco zvažují podporu multiplayeru do Code Vein, nicméně klíčový pro ně je zatím tzv. buddy systém (co-op partner nahradí vašeho počítačem řízeného parťáka?).

- Druhá sada otázek a odpovědí o Assassins Creed Origins vám mimojiné objasní, kdo jsou to Order of the Ancients. Mimochodem na Steamu je aktuálně celá série zlevněna o 66 procent.

- Update 1.09 připravuje Injustice 2 na příchod Raidena, seznam změn zde.

- Prvními odhalenými DLC postavami pro WWE 2K18 jsou Raw superstar Elias a potetovaná slečna Ruby Riot:

Comments