If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Dobré ráno s Eurogamerem - středa, 29. června

DOOM update, krádež z Call of Duty, sleva Firewatch, film Tetris, objednávky X1 S...

"Dobré ráno s Eurogamerem" vychází ve všední dny obvykle v 6:15 či v 9:15 a stručně shrnuje poslední aktuality z videoherního světa, abyste měli co číst cestou do školy, zaměstnání nebo doma u snídaně. Doporučujeme vám také přihlásit se k odběru pravidelného emailového newsletteru.

- První velký update pro DOOM vyjde zítra, 30. června, mimojiné přidá photo mód, možnost přepnutí na klasické zbraně, jejich lepší vybalancování, změnu pravidel některých módů a rozšíření SnapMap editoru.

- Mike Bithell, tvůrce Thomas Was Alone, není moc nadšen z včerejší iniciativy překupnického webu: "Aby bylo jasno, za těch 10 procent podílu bychom my, nezávislí vývojáři, měli přijmout odpovědnost za podvody na kreditních kartách. Nejsem si jistý, zda je to výhodná nabídka." Jde o to, že studia by měla přístup do databáze překupnického webu, aby tam sama ověřovala prodeje a sledovala pohyb podivných herních klíčů, jestli nejsou zakoupeny na zneužité karty, což by také bylo jistě dost časově náročné...

- Speciální model Xbox One na motivy Hry o trůnu připomíná dámskou kabelku:

- Předobjednávky Xbox One S prý v úvodním týdnu od nahození do nabídky zažily výborný start, aspoň to tvrdí americký řetězec GameStop, aniž by to podložil fakty či konkrétními čísly.

- Activision zařídili odstranění nezávislé sci-fi střílečky Orion ze Steamu poté, co některé její prvky byly dle nich vykradeny z Call of Duty, podobnost existuje zejména u zbraní a hledí, tvůrcům se to samozřejmě nelíbí a obávají se o svou budoucnost.

- Vtip týdne: Filmové Tetris bude trilogií, protože prý je moc velké na to, aby se vešlo do jednoho filmu.

- Do konzolového The Elder Scrolls Online přibude textový chat, stane se tak v updatu 11 během srpna, vedle dalšího nového obsahu, vylepšení tváří a animací atd. - výčet změn zde.

- Alienation příští měsíc dostane spoustu nového obsahu zdarma: gaučovou kooperaci až pro čtyři hráče, dále ligy, dvě nové obtížnosti (Expert a Master), další trofeje a nové úrovně hrdinství.

- Firewatch je nyní na Steamu ve slevě o třetinu, takže za něj dáte jen 13 eur (352 Kč)

- Sony od srpna ukončí provoz streamovací služby USTREAM, která existovala od startu PS4, ale později byla zastíněna Twitch či YouTube.

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments