If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Dobré ráno s Eurogamerem - středa, 3. dubna

Zaklínač 2 s erotickým bonusem přináší všude samá prsa, Nvidia si dělá srandu z nových konzolí a spousta dalšího.

"Dobré ráno s Eurogamerem" vychází každý všední den obvykle v 7:15 (nebo výjimečně během dne) a stručně shrnuje poslední aktuality z videoherního světa, abyste měli co číst cestou do školy, zaměstnání nebo doma u snídaně. Doporučujeme vám také přihlásit se k odběru pravidelného emailového newsletteru.

- Nvidia očividně nemá příliš radost z toho, že její grafické čipy nebudou v konzolích nové generace a začíná se tedy zaměřovat spíše na PC hráče. Nedávno například začali hlasitě prohlašovat, že jejich GeForce Titan je třikrát rychlejší než grafické čipy v PlayStation 4 a novém Xboxu. Mají i hezký graf ukazující, jak jsou jejich grafiky lepší než v konzolích, samozřejmě.

- Český distributor Comgad chystá u nás k vydání speciální balení Zaklínače 2 s erotickým bonusem. Tím je myšlen plakát nahé Triss Ranuncul, který si mohou sami fanoušci vybrat hlasováním na Facebooku. Obrázky nahé Triss Ranuncul najdete na tomto odkazu, ale neměli by na něj klikat čtenáři mladší osmnácti let a panicové - u obou to může zanechat nějakou újmu. A co kromě plakátu v nové platinové edici Zaklínače 2 bude? Součástí tohoto balení dále bude: tištěná mapa, 68stránkový manuál, nový remaster hry se zabudovaným patchem 3.0 bez DRM ochrany, 9 DLC a spousta bonusů v digitální podobě. A také nahá Triss do pokojíčku. NAHÁ TRISS!

- Mnohaletý dabér Solida Snakea ze série Metal Gear Solid, herec David Hayter, už nenamlouvá tuto postavu v pětce a trošku si postěžoval na Twitteru. Ale opravdu jenom trošku. Jinak se s touto postavou velmi vkusně loučí. Člověk by až zamáčkl slzičku.

- Do Torchlight 2 přibyl editor s názvem GUTS, který je integrován se Steam Workshop a umožňuje vám stahovat a uploadovat své vlastní mody hry. V novém launcheru navíc můžete různé nainstalované mody aktivovat a deaktivovat a všechno je to jednodušší než kdy dříve.

- Tvůrkyně série Gabriel Knight Jane Jensen se rozhodla vrátit k tvorbě adventur a úspěšně na ně vybrala peníze na Kickstarteru. A teď nám ukázala trailer na alfa verzi první z plánovaných s názvem Moebius. Ti, kteří si zaplatili na Kickstarteru, dokonce už alfa verzi mohou hrát.

- Sports Interactive si udělali na Apríla legraci a oznámili hru Football Manager 1888. Dokonce k ní udělali i fešný obrázek. Zadělali si ale na problém, protože spousta lidí teď chce fotbalový simulátor z 19. století.

- Pokud hrajete v novém Tomb Raideru multiplayer, možná vás potěší, že na PC, PS3 a X360 přibyly do multiplayeru nové módy a mapy. Tedy, přibudou, pokud si zakoupíte DLC 1939 Multiplayer Map Pack.

Tagged With

Comments